Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кремль вирішив, що Україна має зникнути назавжди

Oleksiy Nesterenko
Історично при захопленні чужої території Росія спочатку захоплювала її частину, де проголошувала "лєгітімную власть" з місцевих колаборантів.
Ідея "новоросії" мала в основі той же шлях, проте напад "імперськості" і люта фізеологічна ненависть до України аж до нездатності взагалі сприймати цю назву в будь-якому варіанті, навіть проросійському, зіграла свою роль.
Згадайте, чому Харків дехто вперто продовжує називати "пєрвая століца"? Бо саме так реалізовувалася улюблена кремлівська формула окупації. Так само було з Фінляндією, Латвією, Естонією.
Оголошувався "лєгітімний" уряд, який першим пунктом фактично погоджувався на повний та всеосяжний протекторат Росії над ВСІЄЮ територією жертви, запроваджував від імені "держави" кримінальну відповідальність за будь-який спротив чи непокору, тощо.
І потім формально оголошував "гражданскую вайну", яку фактично вела Росія регулярною армією, "асвабаждая" жертву від власності і суб'єктності.
Фактично, рейдерське захоплення, тільки документи на право власності виписував не куплені суддя чи нотаріус, а рейдер сам собі любимому.
Якщо дійде до більш масштабних дій з боку Росії, то Росія спершу сама влаштує провокацію з масовими жертвами, швидше за все на окупованій території України або в Білорусі.
З MH17 майже вдалося, але тупо переплутали літак.
Для подальших дій Росії потрібен внутрішній "контінгєнт", готовий діяти в тилу. В 2014 році це було можна зробити, проте Росія талановито просрала шанси відчепити більшість регіонів з фактично вже захопленими органами влади.
Як варіант, теоретично проголосити себе "лєгітімнимі" можуть лугандони, повернувши собі символіку "УРСР" (я не розумію чому вони цього не зробили, адже вони себе автоматично і власноруч вивели з правового поля України), оголосивши решту України "окупірованной" і зігнавши під свої прапори значно більш вмотивовану публіку з самої України, надихнувши купу ностальгуючого мотлоху на решті її території, і особливо у ватних регіонах. Можна було б "восстановіть соціальную справєдлівость" і оголосити ще повну торбу ностальгічної совкової куйні, але якби не одне "АЛЕ".
Кремль вирішив, що Україна має зникнути назавжди навіть не як назва держави, а повністю стерта з планети навіть як комбінація літер. І замість стимулювання внутрішнього світоглядного конфлікту почав де-факто війну Росії проти України.
Саме звідси ці відкриті заклики "вєшать на фанарних столбах" всіх, хто вважає себе українцем, у виконанні вищого керівництва Ради Федерації та Держдуми і проголошення України невід'ємною частиною Росії.
Так, це істерика і значною мірою показуха дєдушкє своєї відданості. Бо дєдушкє, виявляється, дуже добре заходить про "вєшать" і фонарні стовпи.
Проблема в тому, що прогнозувати подальший вектор і швидкість розвитку російського безумства вкрай важко, враховуючи повний ігнор будь-якої логіки і здорового глузду кремлівським режимом.
===
Igor Baryshev
А тепер продовжимо:
Путін не вічний, і не сумніваюсь, що у день його відправлення на співбесіду з апостолом Петром буде велике свято. Але святкувати доведеться не надто довго: виявиться, що ті, для кого путін стане папєрєдніком, - ще більше, або принаймні не менше упороті, ніж той таки путін з його нинішньою шоблою, і при цьому врахують помилки, більшість з яких викладені у пості. І розпочнуть відповідно діяти - спочатку присипляючи пильність, одночасно готуючи нові удари, а потім, за якоїсь сприятливої для них ситуації, - таки їх завдають.
Розвивати далі не бачу потреби, але єдиний висновок скажу: це альтернатива "або росія, або Україна", і жодних інших варіантів. Доки існує росія як цілісний суб'єкт, доти існуватиме загроза для України, оскільки їхня ідентичність і наша ідентичність просто заперечують одна одну, і ані вони, ані ми від власної ідентичності не відмовимося.
Єдине, що може радикально змінити цю ситуацію, так це якісь чинники force majeure, що впливатимуть на неї ззовні: ті ж таки кліматичні зміни, що спричинять масову міграцію, або якісь демографічні процеси, які міняють структуру населення настільки, що назвати себе нащадками Київської Русі (некоректний термін, до речі) і не викликати реготу через відверто азійську зовнішність та чи то тюркську, чи то китайську мову - зможе мізерна кількість тамошніх громадян.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3270415.html.
Tags: беспредел, история, коллективное х%№ло, конспирология, подонки, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments