Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Тримаю вас у курсі тайванського питання

Ihor Lutsenko
Тримаю вас у курсі тайванського питання, і мушу відмітити, що РФ у ньому дуже багато, і стає все більше.
Сьогодні бойові кораблі РФ і Китаю провели спільне патрулювання в Тихому океані. Як заявила російська сторона, це ПЕРШИЙ такий захід в історії! На фоні гонки озброєнь навколо Тайваню сигнал більш ніж красномовний – особливо для Японії, я думаю, котра заявила про готовність вступити в бій, якщо КНР нападе на острів.
І дійсно, «патрулювання» відбувалося впритул до японських територій. Коли з китайського корабля злетів палубний вертоліт, то у відповідь в повітря були підняті японські винищувачі.
А за день перед цим офіційний представник МЗС КНР Ван Веньбінь заявив, що сучасні відносини Китаю і Росії не є союзницькими, а перевершують їх за своєю глибиною.
Факт, що РФ нині є природнім союзником Китаю, очевидний давно.
Сюрпризом є те, що Москва робить нині це настільки демонстративно.
Японці не сидять мовчки, поки їх історичні противники налаштовують зброю. Сьогодні міністр оборони Японії зробив заяву, що Тайвань може бути атаковано без де-юре використання війська, за кримським сценарієм.
І дійсно, для цього є усі передумови.
По-перше, це потужна партія прихильників возз’єднання з Китаєм у самому Тайвані.
По-друге, наявність гібридних військ у Китаю (котрі на порядок перевищують за потугою ті сили, котрі РФ задіяла для атаки на Крим).
Є ще по-третє. Існує думка, що більшість тайванців у разі потреби не будуть ризикувати своїм життям і боротися. Усім, хто не буде протестувати, не лізтиме в «політику», Китай по факту пообіцяє зберегти економічний їх статус.
І тут теж є певна аналогія з Кримом, і саме Москві має дякувати Пекін за те, що та створила шлях для проведення територіальних загарбань без огляду на реакцію світового товариства.


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3276534.html.
Tags: беспредел, китай, крим, левые, рассея, тайвань, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment