Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кажуть, нібито "ми" (я так розумію, українці?) нічого не зробили за 30 років у Бабиному Яру

Ihor Lutsenko
Кажуть, нібито "ми" (я так розумію, українці?) нічого не зробили за 30 років у Бабиному Яру.
По-перше, це не правда, у якій може пересвідчитися кожен, хто там бував - там парк, там чимало монументів. Точно в кращому стані і з більшими витратами з нашої кишені, ніж Алея Героїв Небесної Сотні, приміром.
По-друге, і головне - Бабин Яр не був точкою лютого конфлікту, того хрестоматійного "розпалювання воржнечі". Не був до того, як туди прийшли російські олігархи.
Так, бували якісь тертя, на рівні різних концепцій. Але перманентного скандалу, яким є це місце зараз, там не було. Чого варте залучення Ульянова (по життю людини - ходячого конфлікту з усіма, правими, лівими, верхніми і нижніми) і Хржановського з його скандальною "творчістю" і дружбою з ксенофобами.

=====
Алі Татар-заде
жахливе "випадкове" вбивство таємничої українки з англійським прізвищем, яка посмертно виявилась дуже талановитою "зіркою що восходила".
Пройшло вже багато часу, щоби дотошні українські журналісти викопали про неї все. Чи є щось цікаве? Чому в неї англійське прізвище, якщо воно справжнє? Кому могла заважати? Талантом? роботою на спецслужби?
кажуть, бутафорським пистолетом неможливо вбити, і бойовий патрон туди просто не увійде, і його можна хіба що переплутати зі справжнім, і те коли не дуже знаєшся на дулах.
жовта преса, де ви?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3292016.html.
Tags: израиль, история, прдоны, провокація, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment