Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Під рубрикою «Божа роса»

Записки пасквілянта
23 жовтня 2021 року про своє грішне існування нагадав агент Комітету державної безпеки СРСР «Антонов», він же ж – Герой України Філарет. Архієрейський собор Української православної церкви Київського патріархату під головуванням Антонова-Філарета ухвалив постанову, якою засудив «українську владу за ігнорування закону про свободу релігії та права людини». Кого саме Філарет-Антонов мав на увазі під «українською владою» і що це за загадковий закон залишилось нез’ясованим. Але крик душі Героя України гідний цитування:
«Проблемою УПЦ Київського Патріархату є відсутність державної реєстрації, якої вона була незаконно позбавлена 30 січня 2019 р. через злочинну діяльність митрополита Епіфанія (Думенка) і тодішнього Президента України Петра Олексійовича Порошенка, які всупереч справедливості і українським законам таємно, без відома Предстоятеля Церкви Патріарха Філарета, зняли з державної реєстрації УПЦ Київського Патріархату».
З цього пасажу можна зробити висновок, що Філарет, він же ж «Антонов», під наркозом брав участь у Об’єднавчому Соборі 15 грудня 2018 року й геть не пам’ятає, як він шантажував колег по ремеслу, вимагаючи призначити очільником новоствореної Православної Церкви України свого секретаря й найближчого помічника Епіфанія (Думенка). У протилежному випадку Його Святість обіцяв зірвати утворення ПЦУ і, всупереч домовленостям, погрожував не подавати в Мінюст заяву про припинення реєстрації очолюваної Філаретом УПЦ Київського патріархату. Зрозуміло, що вимога старого КДБшника була виконана й Філарет таки подав до Мінюсту рішення Архієрейського собору УПЦ Київського Патріархату від 13 грудня 2018 року про самоліквідацію.
Напевно, у непритомному стані Філарет перебував і тоді, коли отримував з рук Порошенка Зірку Героя, і коли їздив з Порошенком по Україні, беручи участь у Томос-турі та розповідаючи про історичну роль Петра Олексійовича в створенні Православної Церкви України на чолі з Епіфанієм (Думенком). Але після того, як Порошенкові довелось покинути кабінет на Банковій, Філарет-Антонов раптом прозрів і став палко боротись зі своїм колишнім секретарем за відновлення УПЦ Київського патріархату.
От тільки незрозуміло, навіщо попам державна реєстрація – вони що, збираються сплачувати податки?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3296646.html.
Tags: бесовщина, бойко, дебіли, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments