Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boiko · Під рубрикою «По слідах наших виступів»

Третього листопада 2021 року дружина найвідомішого шахрая Кості Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко) Наталія Музика (вона ж – Наталія Московець) також набула статусу підозрюваної. Аферистка Музика-Московець, яка раніше промишляла шахрайством з фінансовими ресурсами, отримала підозру в крадіжці грошей у сумі 8 тис. доларів США в народного депутата VIII скликання Наталії Веселової.
Про цю історію, яка трапилась під куполом Верховної Ради в 2015 році, я вже розповідав: під час засідання фракції політичної партії «Самопоміч» народний депутат Ярослав Маркевич витягнув з гаманця народного депутата Веселової банківську картку «Приватбанку». Цю картку Маркевич передав Грішіну-Семенченку, який поміняв ПІН-код, скориставшись тим, що раніше він підтримував дружні стосунки з Веселової і та, коли відкривала рахунок у «Приватбанку», зазначила телефонний номер Грішіна як один з контактних.
Змінивши ПІН-код та номер телефону, на який мали приходити СМС-повідомлення, Грішін відправив свою дружину знімати гроші з чужої картки через банкомати. Але оскільки картка була доларовою, то там був встановлений ліміт – не більше 300$ на день. Упродовж місяця Музика, яка тоді носила прізвище Московець, ходила до банкоматів і знімала готівку з картки Веселової, десятки разів потрапивши в поле зору камер відеоспостереження. Коли Веселова помітила зникнення банківської картки, подружжя шахраїв вже встигло розбагатіти на 8000$.
Особи крадіїв було встановлено миттєво, ще в квітні 2016 року Генеральна прокуратура підготувала підозру дружині Грішіна. Але в травні 2016 року генеральним прокурором був призначений Юрій Луценко, який заборонив розслідувати цю справу, мотивуючи це тим, що «Семен – це наша людина, яка працює на Ігоря Кононенка». Невдовзі по тому Грішін на завдання Порошенка та Кононенка організував так звану «блокаду Донбасу», щоби Кононенко й Кропачов змогли віджати в Ахметова кілька збагачувальних фабрик та шахт, а кримінальне провадження стосовно крадіжки грошей у Веселової Луценко відправив на поховання в прокуратуру Донецької області.
Не стану приховувати від громадськості ту обставину, що це я розповів слідству про цю історію й підказав, де знайти матеріали справи, які, як думав Юрій Віталійович, давно списані в архів.
=====
Семен Семенченко
2 год ·
Покидьок, який за сумісництвом обіймає посаду голови СБУ, перейшов усі кордони і показав, що ні в нього, ні в його замовників з офісу президента немає ні совісті ні честі. Чисто російський фсбшний стиль.
Півроку підручні Баканова намагалися добитися від мене потрібних свідчень, без яких сфальсифікована ними справа розсипалася на очах. Безрезультатно. Тоді начальник Київського главку СБУ, його заступник та начальник слідчого відділу почали шантажувати мене тим, що на мою родину може бути скоєно напад. І запропонували охорону СБУ та «співпрацю». Я знову відмовився. Після цього в справі з'явилися свідчення, що Наталя – мій «спільник», який координує діяльність «НЗФ Семенченка – Шевченка», а вказівки отримує у мене на побаченнях у ІТТ СБУ. Я знову надіслав шантажистів за відомою адресою. Тоді на телефон моєї дружини Наталії почали надходити погрози від так званих «свідків звинувачення» – штатних стукачів ФСБУ. А два тижні тому в результаті нібито «падіння із залізних сходів» моя дружина отримала перелом носа, кількох кісток обличчя та струс середньої тяжкості. Тиждень тому вона була прооперована - очне дно фактично довелося збирати частинами. Цього покидькам здалося мало і сьогодні СБУ вручило підозру моїй дружині, матері моїх трьох дітей. Це спроба прив'язати мою дружину підозрою, щоб вона не змогла організовувати людей на мою підтримку та тиск на мене. Баканов, Єрмак та Зеленський перейшли усі кордони. І моральні та людські. Ви прорахувалися нелюди. Вам не зламати не мене жодну мою родину.
Коли я дивлюсь на фото моєї дружини мене переповнюють суперечливі почуття.
Гіркота за те, що їй доводиться пережити все це в тій Україні за яку я воював, а вона працювала, створюючи «Організацію Дружин і матерів бійців АТО». А з іншого боку гордість за свою сім'ю, за те, що у дружини, матері та моїх дітей вистачило мужності з честю пережити це і не зламатися. Будьте прокляті нелюди! І не рівняйте нас по собі! Ми не прогнемося. Слава Україні

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3300608.html.
Tags: беспредел, бойко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments