Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Независимости за чужой счет не бывает

Олег Ельцов
Независимости за чужой счет не бывает.
Почему все так возбудились историей с Киевпост? Барыга содержит убыточное издание (а других давно нет). За свои деньги надеялся на исполнение коллективом его команд. Журналисты отказались, владелец решил нанять более сговорчивых исполнителей.
Желаете свободы - создайте свой ресурс, выйдите на прибыль. Не можете и не хотите? Тогда сидите и не трындите!
=====
Oleh Shynkarenko
Історія з KyivPost абсолютно точно копіює історію з "Газета по-київськи". Тоді теж все казали, що єдину в Україні чесну газету олігарх Коломойський закрив за особистим наказом Віктора Януковича, бо тільки там і більше ніде публікували абсолютно чесну правду. Про те, що цю газету взагалі ніхто не купував і там не виходило ніяких дійсно резонансних публікацій ніхто намагався не згадувати. Ніхто також не згадував і про те, що робота журналіста в Україні потрібна тільки меценатам, які буквально утримують всю редакцію своїм коштом, бо читачі хочуть читати все безкоштовно в Інтернеті.
=====
Ihor Lutsenko
Мене от інше дивує. Якщо виходити з логіки дій нинішньої влади, я геть не розумію, ЧОМУ ДО СИХ ПІР НЕ ЗАКРИЛИ КАНАЛИ АХМЕТОВА.
Я не те щоб агітую, я просто виходжу з принципів того, що вже було здійснено. Закрили канали Медведчука? Закрили! Чому не закрили ще ЗМІ Ахметова? Не зрозуміло…
Чи буде хтось вважати журналістикою те, що там відбувається? Не більшою мірою, ніж те, що творилося у кума Путіна. Ви багато знаєте ведучих, котрі б отримували 50 тисяч доларів на місяць?
50, курва мати, тисяч доларів у небагатій країні, це в 100 розів більше за офіційну середню зп!
Такі гроші платять не за чесну творчість, а якраз за протилежне – за ангажованість. Що це має спільного зі свободою ЗМІ, за великим рахунком?
За ЗМІ Порошенка формально стоїть хоч якась ідеологія та політична позиція. А яка політична позиція у Ахметова? Яка може бути ідеологія у тварини? У стафорширського тер’єра, у крокодила - ви багато там бачили ідей?
90% впливу будь-якого олігарха – це медіа-ресурс. Та хоч 100 мільярдів доларів ти май, якщо в тебе немає ЗМІ, котрі впливають – ти ніхто.
Закрити канал Ахметова. Хто вийде на мітинг? Та взагалі ніхто. Та ще менше у нього прихильників, ніж у Медведчука, у того хоч пару божевільних було на підхвати, а скажіть ХТО В СВІТІ ЛЮБИТЬ АХМЕТОВА? Ну звезе він робітників своїх феодальних факторій, ну помахають прапорами. Воно їм треба без грошей?
Нема каналів – немає олігарха. Немає олігарха – немає проблем.
P.S. Ще раз підкреслю, я не те щоб за утиски ЗМІ, але просто дивно. Звісно, якби мене хтось спитав поради, я, можливо, запропонував би щодо Ахметова інші рішення.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3315056.html.
Tags: анализ, ахметов, прдоны, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment