Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Categories:

К вирусам, эпидемиям и прочему это отношения не имеет

Volodymyr Zolotorov
Тут все еще интереснее. Рациональный фашист, который борется за "общественное здравоохранение" будет стигматизировать и дискриминировать больных. Это и понятно - заболел - можешь заразить другого - иди в карцер.
Фашист, целью которого является фашистинг сам по себе, стигматизирует по какому-нибудь боковому признаку, типа "привитый-непривитый". С точки зрения рациональности, в том числе, с точки зрения фашиста-борца за здравоохранение, это чушь, так как и привитый и непривитый могут быль больными и заражать других.
Это явно нелогичное деление. Но в этом-то и вся суть. Тут надо вспомнить описания концлагерных практик, все эти утренние зарядки и принудительные чистки зубов, и вся эта возня вокруг всего этого. Узник лагеря смерти понимает очевидную абсурдность происходящего и у него два выхода - покориться или нет. Покорность выражается в рационализации бессмысленного ритуала. Вот как наши вакцинаци чего только не придумали, чтобы для себя самих оправдать свою покорность.
В общем, деление это на покорных и непокорных. И террор в отношении покорных. К вирусам, эпидемиям и прочему это отношения не имеет.
=====
Serhiy Dibrov·
Я ещё хорошо помню те времена, когда слово "антикоммунист" было ругательным, а "антисоветчиков" отправляли лет на десять в Сибирь или на Колыму.
Помню, тогда ещё учение Маркса было всесильным, потому что оно тогда было верным. Единственно верным.
=====
Alex Felixov
ЄВРОПАРЛАМЕНТ БУДЕ РОЗГЛЯДАТИ ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ФОНДУ ДОПОМОГИ ЖЕРТВАМ ФАК-ЦИН.
Хоч щось людське з Європи чути. Не факт, що таки створять, але напрямок правильний.
А що наші йобані чєловєколюби? Ну, які за життя людей переймаються і тому гонять їх на святу уколізацію. Ні у якої потвори типу бумагамаратєля Вафлєтова, потенційного голови юден (закреслено) ковидорату, Карахуйодського, графікоманки і одночасно новітньої вірусологіні,жені істрєбіної, героїчно постраждалого від ковідьки і ледве не померлого від температури 37,0⁰С, Бутусова і так далі, не знайдеться залишків совісті, аби ініціювати створення такого фонду?
Не кажучи вже за те, щоб створити цей фонд за власний рахунок. Бо саме вони і тисячі їм подібних продукують умови, за якими люди змушені колоти собі ковідлободягу і отримувати у наслідок проблеми зі здоров'ям, включаючи смертельні випадки.
Де ця зелена козявка з носа Коломийського, яка тепер живе в носі Єрмака? Нічого людям доброго, окрім свого лайна в голові не хоче продемонструвати?
Де укропатріоти-борцуни з антиваксерською рукою Крумля в Україні? За українських громадян, окрім пошуку серед них агентів ФСБ ,не хочуть потурбуватися?
Ладно, то я размєчтался. Але текст подання на створення Європейського компенсаційного фонду для жертв вакцин від повідла я тут залишу.
--------------------
Подання на резолюцію Європарламенту про створення Європейського фонду компенсації жертвам «вакцини COVID-19»
Європейський парламент ,
– беручи до уваги правило 143 своїх Правил процедури,
А. враховуючи, що Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) вже зафіксувало близько мільйона випадків, коли люди відчували побічні реакції від вакцин проти COVID-19:
- 435 779 завдяки вакцині Pfizer BioNTech,
- 373 285 завдяки вакцині AstraZeneca,
- 117 243 завдяки вакцині Moderna,
- 27 694 за рахунок вакцини Янссена [1] ;
Б. оскільки ці побічні реакції іноді бувають важкими; оскільки близько 75 000 людей постраждали від серйозних неврологічних наслідків в результаті прийому вакцини Pfizer;
C враховуючи, що EMA стверджує, що близько 5 000 людей померли в ЄС внаслідок прийому вакцин проти COVID-19:
- 4 198 завдяки вакцині Pfizer [2] ,
- 1 053 завдяки вакцині AstraZeneca,
- 392 завдяки вакцині Moderna,
- 138 завдяки вакцині Janssen;
д. враховуючи, що Європейська комісія вела переговори щодо контрактів на закупівлю і не бажала, щоб фармацевтичні компанії брали на себе будь-яку відповідальність; оскільки депутатам Європарламенту не було надано доступу до контрактів під час переговорів;
1. Закликає Комісію створити Європейський компенсаційний фонд для жертв вакцини проти COVID-19;
2. Доручає своєму Президентові передати цю резолюцію Комісії та державам-членам.
-------------------
Особливо "чудовими" виглядають в цьому поданні цифри постраждалих від ковідлободяг в Європі: близько мільйона побічних ефектів і близько 5000 померлих.
Ну, це в Європі. А в Ненці, яка типу йде в Європу, від бігфармівських бовтанок ніхто не страждає. Мабуть.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3317193.html.
Tags: карантин, либертарианство, мировое правительство, общество, обыкновенный фашизм, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments