Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мені здається, що вже зараз час шукати альтернативні майданчики для комунікації

Алі Татар-заде
чи навчив мене фейсбук за весь час, що я з ним був? Тільки одній речі, але якій!
Виявив, що найкраще для зрівноваженого тексту - це абзац після кожного речення. А великі "смислові абзаци" - двома абзацями, все одне вийде півторинний інтервал.
Ні масса літератури - наукової, художньої, спеціфічної, ні школа, ні курси, ні класики, ніхто цього не зміг навчити. Навіть великий Ўорд не навчив. А фейсбук, з його постійними змінами дізайну, правил гри, форматів і всьго прочого, навчив, точніше - наочно переконав.
Стидно сказати, але один раз на самому початку фейсбучення я відбанив якогось типа, який вимагав від мене щоби я писав саме так. Тоді я повважав його "опасним психом". А він щось знав і намагався агресивно це подати в готовім виді! Не знав же, що на чужих граблях учаться тільки великі мудреці
=====
Алі Татар-заде
добра половина коментарів "зникає" через афігену нову послугу фейсбука - показувати на автоматі не всі каменти в допис, а "Актуальні". Що таке актуальні? біс його зна. Лізеш в налаштовки кожного (!) допису, щоби обрати там - замість "Актуальні" - "Найновіші", "Приховані Вами" і нарешті знаходиш "Всі". Розробники ніби не вірять своїм очам, що ти дійсно хочеш бачити всі коментарі. Бо наступного разу вони знов показують тобі "актуальні".
===
Oleksandr Voroshylo
найсмішніше, що "всі" не означає "всі". там теж фейсбук може деякі не показувати.
---
Алі Татар-заде
Oleksandr Voroshylo ага, і це теж
===
Lesya Shovkun
Угу, бісить дико. Таке враження, що ФБ робить усе можливе, щоб ми з нього звалили – а ми й далі жеремо кактус... А шо робить? Все одно нема адекватної альтернативи((
===
Taras Zgarsky
Зараз для багатьох вже стає очевидною цензура ФБ. І це не тільки про пости, а й про рекламу, коментарі - він сам вирішує, що порушує правила спільноти, а що ні, що краще "актуальніше" показати користувачам, а що ні, і т.д.
На мою думку зараз ФБ вже на середині шляху до свого занепаду. Не від хорошого ж життя Марк затіяв перетворення ФБ на цей свій мета-всесвіт... А початок кінця, знову ж - особисто для мене, співпав з українським майданом і коли Марк давав інтерв'ю і відповідав на найбільш топові запитання. Серед них було питання про цензуру постів про Майдан, на що той відмазався, що ніхто нічого не блокує і не цензурує... А це ж була тільки Україна, а скільки подібних ситуацій виникало і виникає щодня глобально?!
Мені здається, що вже зараз час шукати альтернативні майданчики для комунікації
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3325778.html.
Tags: беспредел, левые, мировое правительство, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments