Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...удар відстроченої смерті почне діяти не відразу для багатьох, а згодом

Дмитро Гнап
На фото - яма перед львівським магазином Firefly's Lviv. Так чиновники помстилися магазину, через те, що він не вимагає у своїх відвідувачів сертифікати про вакцинацію.
Спочатку магазин хотіли закрити. Потім, оштрафувати. Коли, влада зрозуміла, що навіть згідно написаних нею законів немає підстав покарати магазин, вона доручила комунальникам викопати яму. Дрібна і смішна помста.
Подивіться відео, як цей маленький магазин героїчно відбиває наїзди великої і недолугої системи. Відео тут: https://bit.ly/3FyBX3B
Ну і так, українських закладів, які відмовилися виконувати карантинні вказівки влади, стало ще більше. Їх майже 40. https://cutt.ly/FTxaMPA
Приєднуйтесь)

=====
Олександр Сінілов
Сьогодні приватно, не для протоколу спілкувався з посадовцем з Всесвітньої організації охорони здоров'я, який вже не міг утриматися від цього, щоб не поділитися інформацією та наданням для прочитання важного документа, і прямо мені натякнув, що вони знали з самого початку, що covid 19 буде передаватися саме від експерементально вакцигованих, причому вони є міцнішим для цього реалізатором, ніж природні люди!
Багато він мені про що ще розповів на цю тему, що з кожним новим висвітлиним фактом, на його обличчі я бачив страх та пустоту в очах. - А, коли ми потиснули один одному руки, перед словами "до побачення!", він додав, що всім їм скоро прийдеться відповісти перед людством!..
Дивно так!, - всі вони (причому, як вакцинатори, так і вакциновані) готові зробити повторно баранотести, тому як не впевнені у точності першого, який може, за їхньою думкою, бути помилковим... Але ще смішніше, чого не хочуть почути мозком вакциновано-піддослідні від їхніх дослідників, які прямо вже у своїх офіційних промовах, немов попереджають за наслідки, визнають небезпеку їхніх вакцин, які вважають, що, ця або інша їхня вакцинв, трішки небезпечніша за ту чи іншу, з того списку барановакцин, які гуляють під шкіри українців країною! - Таким чином, визнаючи одну вакцину, як найбільш щадячу, з порівнянням з іншими, фахівці, тобто їхні автори та ті, хто ставить експерименти над людством своїм "дияволом", почали визнавати, що їх "дитина" не зовсім безпечна для життя та здоров'я людини, немов каються за те, що щось в них пішло не так, і удар відстроченої смерті почне діяяти не відразу для багатьох, а згодом!
- Просто вже дуже багато навмисних і натякаючих проколів від ковідних аферистів, як у свій час і від зе у його передбиборчих перегонах, коли він спочатку натякав, а потім відверто заявив правдою з біл-бордів, зробити вас ще раз - і вони вчергове перевтілили у життя все те, чим смішили з квартальної сцени їхніх сміхунців, які, як виявилося, не проти, щоб над ними знущалися та ставили досліди, живучи у своїх смартфонах абсолютного цифрового концтабору!
АВС ///

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3333807.html.
Tags: беспредел, мировое правительство, подонки, щеплення
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment