Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Тепер Путіну доведеться воювати на три фронти – білоруський, український і вірменський

Andrii Klymenko
Наша Моніторингова група вважає, що тривалість штучного утримання суден в Керченській протоці - один з індикаторів стану та ризиків безпеки в Чорноморському регіоні. Він погіршується.
За жовтень 2021 року середня тривалість штучного утримування з боку РФ перед Керченською протокою суден, що йдуть з Маріуполя, Бердянська з експортними вантажами склала 37,9 години (в середньому за 2020 рік – 29,6; у серпні 2021 30,7; у вересні – 39,7) – див. діаграму. За 10 місяців 2021 цей показник значно збільшився – на 10 годин у порівнянні з 2020.
З грудня 2018 по грудень 2020, внаслідок загрози введення «азовського пакету» міжнародних санкцій до російських портів Азовського моря, відбувалося деяке зменшення середньої тривалості утримання суден перед виходом з Азовського моря до Чорного: у 2018 – 79,5 годин; у 2019 – до 37,4 годин; у 2020 році – 29,6 годин на одне судно. За 10 місяців 2021 – 39,7 годин на одне судно. (Штормові дні ми не враховували)

https://www.blackseanews.net/read/182012
=====
Ihor Lutsenko
102-га база збройних сил РФ у вірменському Гюмри піднята по тривозі. Це сталося після звернення Вірменії до РФ як до союзника по ОДКБ по захист від Азербайджану.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що азербайджанські військові вторглися на вірменську територію із позицій на східному напрямку кордону.
Вірмени оголосили, що проти них Баку розпочав загальновійськову операцію із застосуванням бронетехніки та артилерії, і просять у Кремля безпосередню допомогу. Дуже цікаво, що зробить РФ, чи піде нині воювати відкрито за Вірменію?
Схоже, найкраще мігрантськими безумствами білоруського правителя скористався не Путін, а Алієв. Азербайджан, на відміну від України, реально готовий до ослаблення РФ і до негайного проведення військової операції у цей момент.
Тепер Путіну доведеться воювати на три фронти – білоруський, український і вірменський.
Як там ситуація у сірій зоні в ОРДЛО? Чи буде десь повторено історію Старомар’євки, чи буде десь місцеве ополчення виганяти російських бойовиків з нашої землі? Думаю, якраз зараз час поцікавитися.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3336465.html.
Tags: беларусь, кавказ, луг%андония, рассея, турция, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments