Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Різне з фб 2021.11.17

Diana Makarova
Зі мною біда. І мене треба терміново рятувати.
Здається...
Мене не цікавить тисяча Вофкиних-за-вакцину. Взагалі не цікавить. Ні за, ні проти.
Не цікавить мене середній палець Леро Геоса. Ні за, ні проти, і вобше.
Мене не цікавить Порошенко. І Тягнибок мене теж не цікавить. Єрмак і Зеленський не цікавлять абсолютно, а Разумкоф не цікавить теж.
Вагнергейт мене не цікавить так, що аж невдобно. А Ківа цікавить хіба так, як черв'як під ногами - переступити чи роздавити? Фі, навіть не цікавить.
Події на кордоні Польща-Бєларусь - цікавлять.
Чим обстріляли Муратове - страшенно цікавить.
Де і на чому підірвались десанти - дуже цікавить.
Що там відсипала Америка для України у тих восьми десятках тон - трохи цікавить.
Хто дав отвєтку - десанти чи хтось замість них - цікавить.
Якась я стала геть обмежена, га?
А де політ душі? Де широта мислі? Гра інтелекту де?
Ну, як ото можна не скаламбурити про тисячу? Про палець Лео Героса? Про повсякчасне турботливе стабільне занепокоєння Європи?
Блін. Не цікавить.
Рятуйте, люди.
=====
Олексій Валерійович Галімський
Из цикла "они охуели!" Как остаться без семейного врача.
Як розповів Ігор Кузін в інтерв'ю "Главкому", МОЗ має намір застосувати санкції до тих лікарів, які мають низькі показники вакцинації від COVID-19.
Основна санкція, яка може бути, – це припинення контракту НСЗУ з таким медичним працівником через порушення ним порядку надання первинної медичної допомоги",– наголосив Кузін.
=====
Дилеми совісті
Поки українцям тицяють на ЄС, показуючи як цивілізований світ "приймає" жорсткі заходи уряду по нейтралізації основоположних прав і свобод людини, практично в кожній з країн ЄС відбуваються мирні акції непокори. Так, Профспілка Австрійського Війська закликає своїх членів до демонстрації за свободи і гідність людини. Військо не хоче коритись. Не буде йти проти співгромадян. Військові обурюються свавіллю поліції, яка "всього лише виконує накази". Таким чином, військові показують, що на них розраховувати не варто в обмеженні прав австрійців.
=====
Вадим Хомаха
Бульбенфюрер вимкнув нах нафтогін до Європи.
Що нам труть у Штатах про те, що хуйло не застосовуватиме енергетичну зброю?
Чи хтось вважає, що тарган щось зробить без вказівки з крембля?
=====
_ГАНЕБНЕ_НАСАДЖЕННЯ_СТРАХУ_СМЕРТІ
Так масштабно ще ніколи не лякали - жах-жах, люди мруть, червоні зони, всім терміново щеплюватися. Кожен сюжет, кожна репліка, кожне інтерв'ю – про це.
Лякають смертю всі: чиновники, журналісти, манагери, спортсмени, блогери, навіть попи. Адже багато цих лякачів - у паралельному житті нібито носії якихось моральних настанов - християнських, патріотичних, комуністичних, буддистських і навіть "шляху самурая" - в екзотичних випадках. Тобто адепти концепцій, смерть, як джерело страху, зневажаючих. Комуністи, що тремтять від страху? Християни, які бояться випустити дух? Боягузливі шанувальники східних єдиноборств? Оксюморон. Смішно та сумно одночасно. Однак генерація ряжених – це наша дійсність. Те, що ми заслужили.
Це ганебне насадження страху смерті, як ідеології, взагалі не співвідноситься з людським. Багато століть людство воювало, голодувало, хворіло, страчувало, карало, працювало, захищало - і при цьому пізнавало та розвивалося. Смерть у будь-якій духовній філософії – лише перехід, етап зростання. Я вже не говорю про стародавніх фракійців - ті взагалі оплакували народження немовляти, а небіжчика проводжали празником.
Люди ніколи панічно не боялися смерті. Бо страх смерті – це НЕ ЛЮДСЬКЕ. Це - тваринне, що сидить у людині, тупий інстинкт самозбереження. Людське ж - це страх несвободи. Страх рабства та принижень. Страх деградації. Страх інволюції у худобу.
Ні, не смерті людині слід боятися. Слід боятися ЖИТТЯ - того "життя", що вам зараз пропонують як рятувальний круг від "жахливого ковіда". Слід боятися ветеринарної медицини (а вона стає саме такою) – де вас тикатимуть шприцами кожні півроку, змушуватимуть тягати бирку у вусі, стерилізувати та каструвати, як поганих котів, а також вигулювати за розкладом та регламентом. І так житимуть ваші діти, про яких ви зараз так дбаєте, носячись з бздурою про “колективний імунітет”.
Всі ці агітатори за щеплення та лякачі переплутали тривогу за власне пузо із турботою про долю людства. Культ страху смерті дає їм ілюзорну надію на панівне становище у новій реальності. Але вам, тим, кого умовляють і лякають - що за користь?
Ви готові йти на що завгодно за ту жменьку монет, яку у вас загрожують відібрати у разі відмови від уколу? Ви готові боязко погоджуватися на будь-яке приниження при гіпотетичній загрозі відмови вам у жрачці та відпочинку? Ви сподіваєтесь купити безпеку, розплатившись свободою? Тоді подумайте, згадавши історію людської раси: чи люди ви?
І не щеплень бояться так звані "антиваксери". Вколотися невідомим фуфломіцином, навіть із ризиком для життя – не фокус. Смерть сама по собі не страшна. Страшно померти по-мудацьки. Віддати життя невідомо за кого, як уже зробили деякі наші залякані сучасники.
Примітка:
Манагер - істота, яка мешкає в офісі. У низці регіонів використовується діалектна (вульгарна) форма «менеджер»))).
Ihor Morozko
Борня триває.
#НПРУ

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3339306.html.
Tags: #НПРУ, беспредел, война, карантин, леді діана, мировое правительство, провокація, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment