Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"позднее зажигание"

Andrii Klymenko
Для мене головна невирішена проблема в питаннях достовірності інформації про перекидання російських військ до кордонів України та до окупованого Криму полягає ось в чому.
1) Поважні (навіть дуже поважні) американські видання та інформагенції (з яких все почалося з 30.10.2021) посилаються на... російські соцмережі... Це продовжується буквально до сьогодні.
2) Серед головних джерел, на які вони посилаються, є, наприклад (ніколи не здогадаєтесь хто...)... - Igor Girkin... На нього посилається невідома "московська група Conflict Intelligence Team", а Igor Girkin перепощує матеріали цієї групи...
3) В РФ вже заборонено законодавчо (реальна кримінальна відповідальність!) публікувати в ЗМІ, на сайтах та в соцмережах відомості про передислокацію військ. А ці російські джерела чомусь на це плювати хотіли...
4) Отже, не можна виключати, що ці російські джерела діють за завданням зрозуміло кого. Якщо це так - маємо справу з інформаційно-психологічною операцією. З якою метою? - Примусити Захід до чогось примусити Україну та/або примусити лідерів Заходу (перщ за все з ядерного клубу) сісти за стіл з РФ. Навіщо? - задля фіксації нового переділу сфер впливу.
5) Звісно, це лише ОДНА з можливих версій. Можлива подвійна дезінформація - тобто логіка така: ми запостим російські джерела, в Україні подумають, що це деза, а насправді це не деза...
6) Залишається думати, що в розвідки США є більш надійні джерела. Але це не точно)))
7) Інтуація та досвід підказують, що скоріш за все у наших друзів на Заході "позднее зажигание" - тобто вони із запізненням відреагували на українські повідомлення під час завершення навчань "Захід-2021". Тобто на давно відому в Україні інформацію. Або вирішили в політичних цілях відреагувати саме зараз. Але це теж добре, що нарешті глибока стурбованість може реалізуватися в чомусь більш конкретному.
=====
Константин Ильченко
18 год
У Держдепі США стурбовані, що Росія може "повторити помилку 2014 року", а видання Bloomberg написало – США попередили ЄС про ризик нового вторгнення РФ до України.
Ракція влади була міттєвою. Глава ГУР Кирило Буданов заявив: Росія може готувати вторгнення до України на кінець січня. Він закликав США прямо зараз надати Україні додаткову військову допомогу.
...І це все, що необхідно робити у разі такої загрози?
А де ж територіальна оборона? Реформована армія без совка і модернізована? Де воєнний стан та економіка, яка працює на перемогу? Де, контррозвідка СБУ і засуджені зрадники та шпигуни?
Де все це? Чи головне гроші отримати від Америки?...
Якщо так і далі піде, а Путін і вправду почне повномасштабне вторгнення, то прийдеться знову підписувати контракт і воювати, як у 14-му і 15-му – в шортах та тапках.
...Нам не звикати, ми ж українці!)) ✌


-
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3358879.html.
Tags: война, европа, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment