Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Англомовна Вікіпедія збирається видалити статтю про злочини комуністичних режимів

Ihor Lutsenko
Цей матеріал є узагальненням даних щодо найбільш страшного наслідку масового запровадження комуністичної ідеології – десятків мільйонів смертей, сотень мільйонів, якщо не мільярдів скалічених доль.
Поза сумнівом, найбільша кількість жертв репресій у 20 столітті – у комуністичних режимах. Нацизм з фашизмом тут програють з розгромним рахунком.
Нині ці факти піддаються сумніву, і сама стаття промаркована як сумнівна з точки зору нейтральності.
Це все відбувається на фоні повальної моди на марксизм серед американського істеблішменту, зростання популярності радикальних лівих ідей, запровадженню найгірших практик комуністичних режимів – цензури, колективного цькування, використання принципу «класової» відповідальності.
Показовий «подарунок» українцям на річницю Голодомору від західних марксистів.

=====
Andrii Klymenko
Велике прохання поширювати!
В результаті розслідування нами встановлені факти реальної роботи "Сбербанк России" по наданню банківських послуг в окупованому Криму - іпотечне кредитування для прибання житла "новим населенням", що заселяє окупований півострів з РФ. Отже, всім відомий очільник "Сбєра" - "російський ліберальний економіст" - соврамши... Є залізобетонні докази для посилення іноземних санкцій для одного з системних банків РФ... (перехід на українську версію в матеріалі позначений)
=====
Valentyn Luchenko
Вони змусили носити маски мільярди людей. Маски не захищають від вірусів. Вони змусили штрикнутися експериментальною субстанцією мільярд людей. Субстанція не захищає від зараження.
Що далі? До чого вони примушуватимуть людей?
=====
Valentyn Luchenko
Бубочка з Козирем днюху відгуляли. На гелікоптерах покаталися. Життя вдалося хулє_там.
А тим часом наші урядові засранцв пообіцяли МВФ, що проовцинують не менше шести мільйонів осіб. Це з якого часу МВФ піклується про здоров'я, а не про фінанси?

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3359952.html.
Tags: дебіли, левые, мировое правительство, подонки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment