Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ця нова червона загроза не може більше ігноруватися нашим суспільством

Артур Харитонов
❌ КНР заявила про перемогу “народної демократії” під керівництом Комуністичної партії Китаю: марксизм-ленінізм, диктатура пролетаріту, досвід Жовтневої революції - як альтернатива західним демократіям
Протягом року Кремль і Пекін озвучували намір проголосити нову модель демократії, яка має “замінити американську”.
Нарешті божевільні комуністи опублікували свої напрацювання - білу книгу Комуністичної партії Китаю під назвою “Демократія, яка працює” (https://bit.ly/3lzzhLw).
Документ є фактичним симбіонтом доктрини СРСР про народну демократію, вбачаючи всю ту лицемірну, брехливу та жахливу пропаганду, яка залишалася одним з головних виявів радянської окупації України та інших поневолених народів.
Досліджувати побрехеньки комуністів - заняття дуже специфічне: можна прочитати повний текст за посиланням вище. Тут буде короткий виклад.
Текст присвячений основним аспектам “функціонування” китайської комуністичної демократії, яка, на думку Компартії, є “найбільшою демократію в світі”.
Документ поділений на п’ять розділів, серед яких 1) повнопроцесна народна демократія під керівництвом Комуністичної партії Китаю; 2) надійна інституційна структура; 3) конкретні та прагматичні практики; 4) демократія, яка працює; 5) нова модель демократії. Також є наявними абсолютно неадекватні преамбула та висновки.
Велика увага приділяється сутності “народної демократії”, владі трудящих і селян (фішка маоїзму), марксизму-ленінізму, досвіду більшовиків та іншим наративам, відомим з радянської окупації.
Комуністична партія Китаю подається як абсолют, гарант демократії та взагалі сенс життя.
Без комуністичної партії, на думку КНР, Китай перестане існувати.
Партія подається як ідеал внутрішньої демократії, високих цінностей, толерантності та плюралізму. Паралельно з цим, окреслюється, що при влади у партії можуть бути лише справжні марксисти-леніністи.
Відмічається, що хоча влада Комуністичної партії Китаю (яка є одночасно й джерелом влади) є абсолютною, КНР дозволяє діяльність 8 інших партій, які функціонують під наглядом Комуністичної партії.
Йдеться про фіктивні структури, такі як Революційний комітет китайського Гоміндану, Китайська демократична ліга, Китайська національна асоціація демократичного будівництва, Китайська асоціація сприяння демократії, Китайська демократична партія селян і робітників, партія Чжи Гун, партія суспільства Цзюсан та Ліга демократичного самоврядування Тайваню. Над ними Компартія здійснює адміністративний та ідеологічний нагляд.
Комуністи хизуються, що за Комуністичну партію та 8 маріонеток систематично голосують понад 900 мільйонів виборців, обираючи сотні дегенеративних “виборних” органів на чолі з фейковим парламентом.
Принцип “одна людина - один голос” та партійна конкуренція, на думку Комуністичної партії Китаю, є лицемірними та недемократичними. Тих, хто вважає ці засади основами демократії, у КНР називають “шайкою”, яка нав’язує КНР та її союзникам “фейкове бачення демократії”.
КНР заявляє, що у Китає процвітають 1) виборчі права, 2) право на доступ до інформації, 3) свобода слова; 4) свобода преси; 5) свобода зібрань; 6) свобода совісті (релігії); 7) всі права людини загалом.
На думку комуністів, існують й гарантії прав і свобод людини, які захищаються Комуністичною партією Китаю. Розбудована у них й “соціальна держава”, де всі живуть заможно та щасливо, а також у повній безпеці.
Комуністичну “народну демократію” вони називають різними епітетами: “високоякісна”, “яскрава”, “ефективніша” тощо.
Також заявлена повна перемога над корупцією.
Далі пряма мова: “Зміцнюючи співпрацю з іншими країнами, що розвиваються, Китай прагне загального блага та задовлення спільних інтересів, застосовуючи принципи щирості, спорідненості, добросовісності та реальних результатів”.
“Один пояс, один шлях”, за який в Україні відповідають “Слуга народу” та ОПЗЖ, також є частиною “народної демократії”, яка поширюється світом завдяки Компартії.
Китайська помийка Global Times, яка тільки за сьогодні опублікувала десятки дописів про перемогу “народної демократії”, стверджує, що демократія КНР - “більш масштабна, справжня та ефективна”, ніж демократія у США та в інших демократичних країнах (https://bit.ly/3on20ox).
Комуністи дійшли до того, що звинуватили американську демократію в поширенні китайського вірусу світом.
Загалом сьогодні опубліковані метрові статті, у яких китайська пропаганда наводить сотні причин, чому китайська “соціалістична модель” демократії перемагає західну.
Як приклади: досягнення “повної гендерної рівності у КНР”, а також задоволення після виборів у КНР на понад 95% серед населення (у США, мовляв, задовлені лиш понад 60%, що є ознакою «поганої демократії»).
На цьому моменті я втомився аналізувати божевілля, яке не треба пояснювати українцям, що на генетичному рівні мають відразу від комуністичного багна. Думаю, вам усе й так зрозуміло.
Однак, варто пояснити, що йдеться не просто про нову “доктрину”.
Цими діями КНР кидає виклик системі ліберальної демократії (https://bit.ly/31y7Yd1), встановленої після Другої світової війни. Разом з Кремлем, Пекін буде намагатися нав'язувати світовий неокомунізм у всіх державах, де є слід китайської Компартії.
На жаль, Україна глибоко вражена цією китайською хворобою - через кредити, “допомогу” та інші бенефіції від КНР, які активно заводить “Слуга народу”.
Ця нова червона загроза не може більше ігноруватися нашим суспільством. Відтепер необхідно бути вдвічі більш обачливими, адже Пекін і Москва зроблять усе, аби зламати наш євроатлантичний шлях - заради “народної демократії” за лекалами КНР, яку обіцяв заводити в Україну Арахамія та інші ідеологи монобільшості, за підтримки “Батьківщини” та ОПЗЖ.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/3380988.html.
Tags: беспредел, зеленский, карантин, китай, левые, общество, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment