Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Репресії тривають: затримано Білозерську

Originally posted by misyura at Репресії тривають: затримано Білозерську
Вранці 12 січня 2011 року київська міліція провела обшук у квартирі відомої журналістки Олени Білозерської. Обшук проводився нібито у рамках кримінальної справи щодо діяльності ВО "Тризуб". Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода". Саму журналістку доправлено до Печерського РВВС на Московській, 30."У журналістки було вилучено всю оргтехніку, фото-, відео-, аудіоапаратуру, мобільні телефони. Слідчий зазначив, що він не збирається віддавати техніку, її буде доправлено в міліцію, де з нею "будуть розбиратися", - повідомив адвокат Білозерської Сидір Кізін.

На його думку, такі дії міліції суперечать закону про державний захист ЗМІ, згідно з яким вилучати техніку, яку журналіст використовує для виконання своїх професійних обов’язків, заборонено. "Ми готуємо скаргу на дії слідчого", - сказав Кізін.

Обшук і вилучення техніки в Олени Білозерської є ознакою подальших політичних репресій, цілеспрямованим наступом на свободу слова та права українців та ознакою того, що режим перейшов межу.

"Від сьогоднішнього дня під обстріл влади може потрапити будь-яка людина, яка захищає конституційні права, не приховує своїх патріотичних поглядів, будь-хто, хто відкрито висловлює незгоду діям режиму Януковича", заявляє ВО "Свобода".

Олена Білозерська є відомим активістом, бере участь майже в усіх громадських акціях, про що пише у своєму блозі. Також вона зазначає, що є безпартійним, позаорганізаційним, незалежним журналістом.

Як повідомлялося у пресі, 10 січня ВО "Тризуб" заявило про затримання і арешти членів в різних регіонах України у зв'язку з вибухом пам'ятника Йосипу Сталіну в Запоріжжі. За даними ВО "Тризуб", арештовано більше 15 членів організації. "Заарештованим висуваються звинувачення в тероризмі у зв'язку з вибухом в Запоріжжі", - стверджують в організації. Міліція поки не коментує дану заяву.

Раніше, 28 грудня невідомі зловмисники пошкодили погруддя Сталіна в Запоріжжі, відрізавши йому голову. Організація "Тризуб" заявила, що це її прихильники обезголовили пам'ятник.

За даними ЗМІ, відповідальність за вибух узяв на себе якийсь "Рух Першого Січня". Ця організація нібито заявила, що підрив здійснено на честь 102-ї річниці з дня народження Степана Бандери (націоналісти кажуть, що про такий рух їм невідомо, і, очевидно, таким чином їх хтось хоче очорнити).
Tags: беспредел, свобода змі, хорошковский, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments