Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Епічні хєрої - Інфопорн

Епічні хєрої
Володимир Йадороб // 21.01.2011

Сьогодні мені розказали цікаву штуку. Виявляється, Янукович у Японії пережив таке приниження, якого не відчував ще з часів героїчної борні з летючими шарикопідшипниками.

Японці – нація дуже працелюбна. Вони визнають виключно лише тих, хто добився всього у житті власними силами. Хто рано вставав і працював до ночі не розгинаючи спини. А про Януковича зворот «потом і кров’ю» можна вживати лише з обов’язковим додаванням слова «чужими». І тому японці були далеко не в захваті від приїзду до них у гості цього, прости господи, достойника. Злодії, які наживаються на чужому, там не в пошані.

Годі й казати, що перед приїздом Двічі Несудимого японська преса з надзвичайним смаком обсмоктала усі подробиці його героїчної біографії – від хутрових шапок до страусячих кедів, від Кременчуцької зони до пижженого Межигір’я, від фальсифікацій виборів до антиконституційного перевороту. Йому згадали вертольоти, яхти, дорогі машини, перекриття руху і навіть батька-поліцая. Це був фініш.

У таких країнах, як Японія, ЗМІ відіграють дуже серйозну роль, і влада завжди переймається тим, що про неї напишуть у ранкових газетах. Кожен з офіційних осіб, кому пропонували зустріч з Яником, думав «ужоснах» і панічно никався. Зустрітися з Януковичем відмовилися усі без винятку міністри та губернатори. Мери Токіо, Кіото та Осаки проігнорували сніданок з нашим любим, прости господи, Гарантом, і тому він мусив снідати з представниками громадської організації, яка, зрозуміло, не має жодного офіційного статусу. Уявляю собі, з якою неприхованою ненавистю Яник дивився на цих лохів, з якими мусив їсти суші і голубці.

Щоправда, Януковичу вдалося домовитися на коротку символічну зустріч з імператором. Взагалі відмовити Двічі Несудимому той не міг, оскільки Японію та Україну повязують партнерські зв’язки, зокрема і у питаннях торгівлі квотами на викиди парникових газів до атмосфери. Цими квотами дуже цікавляться крупні японські корпорації, адже це запорука їхнього розвитку і розширення виробництва.

Отож імператор дав свою згоду на зустріч. Під час зустрічі Яник наніс смертельну образу його імператорській величності, подавши першим руку для привітання. Для нас, можливо, це фігня, але в Японії за такі речі ще років шістдесят тому, кажуть, убивали на місці. Більше того, Янукович не вклонився імператорові згідно протоколу, що з точки зору будь-якого японця взагалі виходить за рамки здорового глузду.

Я вже не кажу про жлобські замашки із замовленням окремого вагону…

В результаті Януковича під час його пересування Японією відмовилася супроводжувати НАВІТЬ ПОЛІЦІЯ. Для японських полісменів виявилося взападло (якщо користуватися доступною для Яника мовою) утворювати почесну варту навколо автомобіля бандита і невихованого жлоба, який образив їхнього імператора.

Але, як кажуть, яблучко від яблуньки… Янукович-молодший, відомий тим, що іноді забувається, як звуть його тата, а цікавиться виключно дорогими авто, днями вирішив рисонутися. Відтак він з цією метою роздав колегам по парламенту привітальні листівки з календариком, де у якості святкового дня було позначено День соборності народів Росії, а не позначено – День Незалежності України.

Це, як кажуть, аллєс п.здєц.

Володимир Йадороб
Епічні хєрої - Інфопорн
Tags: инфопорн, проффесор, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments