Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Орда в Дарниці

Originally posted by misyura at Орда в Дарниці
Природоохоронний патруль Коаліції Учасників Помаранчевої Революції виявив у Києві чергову незаконну варварську вирубку зелених насаджень в районі Дарниці. В неділю 23 січня невідомими особами вирізано близько сотні міцних, здорових дерев у зеленій зоні між вулицями Курнатовського і Братиславською, поблизу перетину з вулицею Петра Запорожця.

Група невстановлених поки що лісорубів вирізала першосортні сосни – виключно рівні, високі, якісні. Сухостій та хворі або неякісні стовбури – тобто ті, які слід було би зрізати в разі санітарної планової вирубки залишали стояти. У понеділок, замітаючи сліди злочину, «лісоруби» старанно вичистили місце вирубки, частину обрізків вивезли у невідомому напрямку, решту згребли і спалили. Частина зрізаних стовбурів поки що залишається на місці вирубки.

Коаліція Учасників Помаранчевої Революції повідомила відповідні органи стосовно браконьєрської вирубки лісопаркової смуги та проводить власне розслідування обставин, замовників та покровителів скоєного у Дарниці злочину. Інакше як новітньою ордою цю групу «лісозаготівельників» назвати не можна. Зранку до місця події відправлено патруль Коаліції Учасників Помаранчевої Революції (КУПРу).

Нагадаємо, у Києві заборонено здійснювати будь-які вирубки зелених насаджень.

Фото власні


Прес-служба ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевої Революції» press.kupr@gmail.com

Tags: київ, купр
Subscribe
promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments