Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Т. Монтян: У вас вже падають будинки? Ні? То ось-ось будуть…Я ніколи не втомлююся повторювати мудре грузинське прислів’я: “Річ без господаря належить дияволу!”. Причому, я ще не зустрічала нікого, хто б заперечив цю просту і очевидну істину – адже практично кожен пам’ятає радянську майнову систему з її основоположним принципом «спільне – значить нічиє». Адаптація цього правила під існуючий сьогодні в Україні печерний капіталізм додає нову опцію: «якщо нічиє – значить, можна вкрасти».

Власне, нема нічого дивного у тому, що серед українських політиків, експертів, а тим більше пересічних представників соціуму – вкрай рідко зустрічаються ті, хто здатен зрозуміти ці прописні істини. Десятиліття існування без майнових прав та обов’язків породили в українцях цілковиту безвідповідальність та безтурботність.

І якщо сьогодні вийти на вулицю і запитати у перехожих «кому належить ваша багатоповерхівка?» - більшість відповідатиме «державі», “мерії” або «ЖЕКу», і практично ніхто  - «мені та моїм сусідам».

Люди продовжують жити в світі ілюзій, адже це так зручно – вважати, що межі твоїх обов’язків закінчуються одразу ж за вхідними дверима твоєї квартири. І не треба відповідати за обісцяний бомжами ліфт чи припарковані на клумбі «лендкрузери». Коротше, менше знаєш – міцніше спиш.

Але з цього химерного світу вийти все-таки доведеться. І краще рано, аніж пізно.

ПОЛНОСТЬЮ
Tags: житлокодекс, жкг, монтян, общество, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments