Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Дороги до мисливських угідь Януковича з’їли з бюджету вже понад 100 млн

Служба автомобільних доріг у Київській області 10 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ПП «Автомагістраль»» на середній ремонт дороги Р-02 Київ – Іванків – Овруч ( ділянка км 43+823 – км 46+851)*. Вартість угоди склала 13,63 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Ця трикілометрова ділянка є фрагментом дороги, що веде до місць полювання Віктора Януковича у Дніпровсько-Тетерівському лісгоспі. Цього року на її ремонт вже було витрачено 68,69 млн грн.
Окрім того в 2012 році Служба автомобільних доріг профінансувала на трасі Р-02 капітальний ремонт мосту через струмок** біля села Демидів (6,97 млн грн.) і розроблення проектно-кошторисної документації капітального ремонту автомобільної дороги Р-02 (4,02 грн.). Наприкінці минулого року на розбудову лісових доріг в самому Дніпровсько-Тетерівському лісгоспі було витрачено 10 млн грн.
Таким чином витрати державного бюджету на транспортне сполучення з відпочинково-мисливською зоною сягнули 103 млн грн.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ на everyday.in.ua

* Насправді це найгірша за якістю ділянка дороги Р-02 (Демидів-Димер) з дуже великою колійністю, розбитим краєм проїжджої частини, провалами та горбами. І якщо вже і треба було починати ремонт Р-02, то саме з неї.

** Реконструйований міст через струмок біля Демидіва було відкрито в кінці 2011 року
Tags: everyday.in.ua, беспредел, дымер, прдоны, сухолучье, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments