Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Як КУПРівці під СБУ екстремізмом займалися (фото, відео)

Оригинал взят у bilozerska в Як КУПРівці під СБУ екстремізмом займалися (фото, відео)Напередодні сьогоднішньої акції журналісти отримали розсилку такого змісту: "Завтра, 20.09.2012, об 11:00 під СБУ (вул.Володимирська, 37) КУПР будуть здійснювати публічні заклики до повалення авторитарного режиму та вдадуться до екстремізму. Так КУПР спробує перевірити, як СБУ виконує Розпорядження КМУ №672-р від 12.09.12 "Про інформаційно-роз’яснювальні заходи у сфері боротьби з тероризмом".

Звісно, працівники ЗМІ були заінтриговані :) Акція ж полягала у тому, що КУПРівці принесли під СБУ багато чорних пакетів з підозрілими речами, нібито знайдені ними у парку Шевченка. Відкривши один, вони виявили всередині вкрай небезпечні речі, які можуть бути використані як зброя проти діючого президента: яйця, помаранчі та гілки Йолки. Побачивши таке жахіття, розкривати інші пакети вони не наважились і принесли їх СБУшникам, щоб ті подивилися самі.

Як пояснював голова КУПР Сергій Мельниченко, зараз мало не будь-яке гасло може трактуватися владою та спецслужбами як екстремізм і заклики до повалення існуючого ладу. В якості доказу він пред’явив плакат з цитатою з Тараса Шевченка "І вражою злою кров’ю волю окропіте" і ще кілька цитат, на кшталт "Никто не даст нам избавленья - Ни Бог, ни царь и ни герой. Добьемся мы освобожденья Своею собственной рукой". Одна з активісток позувала під вивіскою "Служба Безпеки України" з плакатом "Я - екстреміст".

Звісно, СБУ-шники не побажали відчинити двері і прийняти пакунки. Тоді активісти, розгорнувши плаката "Мы пойдем другим путем", разом з журналістами пішли за ріг, до громадської приймальні СБУ, куди не впустити їх не могли. (Втім, тривалий час теж не відчиняли двері). Сергій Мельниченко зайшов всередину (решта чекали його у холі) і хвилин за 15-20 вийшов, пояснивши, що СБУшники викликали вибухотехніків, щоб перевірити пакети, і до їхнього прибуття просять його нікуди не відходити.

Що ж до розпорядження Кабміну, яке стало приводом для проведення акції, то, як вважає голова ГО "Порядок і достаток" Олександр Місюра, формально нічого злочинного чи авторитарного у ньому немає, у нормальній державі це було б нормальне розпорядження. Але у нашій державі під це підведуть не терористів, а опозиціонерів. І взагалі, пояснюють організатори акції, мало не все, що останнім часом під благовидними приводами робить влада, спрямовано на швидке впровадження тотального контролю над громадськістю, порівняно з яким російський авторитаризм видаватиметься "детским лепетом на лужайке".БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ:
http://www.bilozerska.info/?p=9878
</div>
Tags: купр, мисюра, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments