Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кандидат від ОО на 212-му окрузі Віталій Ярема виклав відео щодо бєзпрєдєлу нашої ОВК.

Оригинал взят у mentbuster в Кандидат від ОО на 212-му окрузі Віталій Ярема виклав відео щодо бєзпрєдєлу нашої ОВК.
Але він багато чого недоговорює в пояснювальній записці до цього відео. Ось що він пише:

Пізнім вечором, 20 вересня, в Дарницькому районі міста Києва, де намагалася зібратися на своє засідання ОВК № 212, невідомими режисерами, було випробувано, мабуть, перший в Україні сценарій по зриву виборів до Верховної Ради України. 12 з 18 членів ОВК, що представляють строкату палітру "регіональних" клонів, на чолі із самими ПРівським членом ОВК, не з"явилися на засідання комісії, яке мало би передувати найбільш відповідальній її місії - жеребкуванню з формування ДВК 212 округу. Всі ці анархісти - сіндикалісти, в визначений для засідання час, уповноважили такого собі Антона Дуба, принесли до ОВК "чорну мітку" у вигляді, такої собі відозви до голови комісії, яка містила у собі "останнє китайське попередження", що якщо він не співпрацюватиме із "більшістю" - вони його звільнять!Після зачитування послання, спритний юнак з поспіхом покинув засідання "недружньої" йому ОВК. А між тим, уже 21.09., протягом 12 годин, повинно відбутися жеребкування по з"ясуванню суб"єктів дільничних комісій. то для чого ж ці "руські неруські" партії затіяли заколот на цьому окремому 212 окрузі? Відповідь, як на мене, проста - ВОНИ НЕ ВСТИГЛИ! Не встигли підготуватися до протаскування "своїх" членів - дільничників, недивлячись на всі їхні потуги та махінації внутрі самої ОВК, де вони поспіхом, ночами, протаскували та виправляли подання на силу- силенну своїх клонів. (Незабаром, я порилюдню ці документи). А поки що на цьому скріншоті на "В Контактної" сторінці цього Антона Дуба, ви можете подивитися як вони поспішали, збираючі за 2000 - 3000 тисячі срібників, бажаючих здати українську незалежність й гідність. Але вони не пройдуть і нічого не зірвуть! Ми повернемось й тоді вони цілком розрахуються за свій фальсифікат!

А ось що відбувається насправді. Вся ця "чортова дюжина" - це люди, підконтрольні Кирилу Куликову, який і є справжнім кандидатом від регіоналів (угрупування Льовочкіна-Фірташа) на нашому окрузі.

Ось підтвердження: Партія "Удар" практично вирішила питання відсутності своїх представників у виборчих комісіях. Про це повідомив заступник лідера партії "Удар", глава передвиборчого штабу партії та №5 її списку Віталій Ковальчук в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ.

Він уточнив, що відсутність своїх представників у виборчих комісіях "Удар" вирішив за допомогою "угоди з двома політичними силами, які стали щасливими переможцями розіграшу - "Молоддю до влади" і ХДПУ, про спільні дії з протидії фальсифікаціям та захисту результатів виборів, через їх представників в окружкомах".
"Зараз чекаємо жеребкування по дільничним комісіям. На ділянках з нашими членами комісій буде простіше, на всіх інших будуть наші спостерігачі. У нас є ще один союзник - Партія ветеранів Афганістану. Це люди стійкі духом і захищати результат будуть", - додав він.

Ковальчук розповів, що "Удар" платить членам комісії. "Не будемо нікого обманювати - ми цих людей мотивуємо."


Серед "чортової дюжини" членів нашої ОВК, які діють узгоджено, якраз є представники партій, домовленостями з якими хизувався "УДАР": від "Молоді до ВЛАДИ" у нас секретар ОВК Шевчук Юрій Миколайович, а від ХДПУ - Кузнецова Валентина Віталіївна. Ну, а решту 10 Куликов банально купив.

Ще є питання, хто саме зриває вибори на нашому 212-му окрузі?!

Tags: беспредел, вибори, монтян, прдоны, тушки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment