Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

У Києві заборонять виходити у трусах на балкон? | Українська правда - Київ

У Києві заборонять виходити у трусах на балкон?


Київська міськдержадміністрація ініціює зміни до законодавства щодо обов'язкового приведення мешканцями в порядок балконів.
Рішення звернутися до Кабміну з приводу вказаної проблеми було прийнято учасниками робочої наради в КМДА на тему підготовки столиці до Євро-2012, повідомляє УНІАН.

На цій нараді, зокрема, обговорювались перспективи реконструкції фасадів будинків, які входять до 1,5-кілометрової зони навколо НСК "Олімпійський" та благоустрій цієї території.

Також постало питання як домогтися того, щоб будинки після ремонту фасадів відповідали цим паспортам, оскільки часто зустрічається, що господарі квартир збирають на своїх балконах старі речі, які псують зовнішній вигляд будинку, зокрема причеплені старі лижі, велосипеди, санчата, а також вигляд псують зовсім по-різному встановлені кондиціонери.

"На це була озвучена ініціатива звернутися до Кабміну, який би законодавчо дозволив примушувати таких власників навести порядок на своїх балконах", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, головний архітектор столиці Сергій Целовальник зазначив, що мерія має підстави та право звертатися до киян, які допустили захаращення своїх балконів, оскільки є відповідні правила благоустрою.

"Зараз нам потрібно буде витратити колосальні кошти на підсвітку, в тому числі житлових будинків, на благоустрій, озеленення, лавки і т. д.", - сказав він.

"А вийде при цьому всьому, якийсь дядя Вася у трусах на балкон, де висять тазики, санчата, лижі, стоять сухі квіти, і буде на всю цю красу дивитись...А ми його при цьому ще й підсвічувати будемо", - зазначив головний архітектор.

Як заявив Целовальник, мерія сподівається, що більшість людей, розуміючи європейський рівень чемпіонату, зрозуміє звернення до них з приводу наведення порядку. Водночас, за його словами, буде і частина тих, хто не схоче цим займатися.

"Якщо люди не підуть назустріч...напевно доведеться задіяти рівень Кабміну, щоб був створений спеціальний указ або рішення, або розпорядження, що починаючи з такої дати і по таку дату необхідно привести в порядок", - сказав головний архітектор.

"Під час робочої наради стало відомо, що на всі заходи з благоустрою прибудинкових територій 1,5-кілометрової зони та ремонт фасадів будинків цієї території цього року передбачається витратити близько 140 мільйонів гривень", - зазначив він.
У Києві заборонять виходити у трусах на балкон? | Українська правда - Київ
Tags: київ
Subscribe
promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 113
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments