Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Міліція побила й обікрала родича дружини Мазурка?

Після обшуку в квартирі брата дружини підозрюваного у вбивстві охоронців "Каравану" Ярослава Мазурка його родича-інваліда забрала "швидка".
Як повідомляє ТСН, 3-кімнатна квартира, яку вдень правоохоронці перевернули догори дригом, знаходиться на лівому березі столиці. В цьому приміщенні мешкають одразу дві родини.

Фото ТСН
Перша – це брат дружини Мазурка зі своєю жінкою. Чоловіка звати Віктор. На момент вчинення злочину він перебував на морі, а під час обшуку знаходився на дачі під Києвом.
Друга – це брат Віктора Анатолій разом зі своєю дружиною. Цей чоловік нещодавно переніс 2 складні операції. Йому видаляли пухлини з мозку. Анатолій після хірургічного втручання тривалий час відновлюється. На момент обшуку він був удома сам.
До квартири увірвалися 6-ро людей. Серед них були слідчі та озброєні бійці "Беркуту". Вони вдягнули на інваліда наручники та повалили його на підлогу.
Журналісти ТСН помітили сліди від побоїв. На ногах і обличчі чоловіка є садна, також у нього розбита губа.
Чи били його, інвалід пояснити не може. Після перенесених операцій він погано розмовляє, однак увесь час плакав.
Невдовзі по завершенні обшуку Анатолія з квартири забрала "швидка".
Очевидці відзначають, що обшук тривав близько 2-х годин. За деякими даними, правоохоронці, коли вже впевнилися, що підозрюваного Мазурка в приміщенні немає, говорили, ніби шукають наркотики чи інші заборонені речі.
За інформацією журналістів, понятих до квартири допустили зі значним запізненням – хвилин за 40 після початку обшуку.
Також у ТСН є відомості про те, що мешканці квартири за підсумками візиту правоохоронців недорахувалися частини грошей і деяких цінних речей.
Разом із тим родичі відзначають, що з підозрюваним Ярославом не підтримували зв'язків ось уже 5 років і практично не бачилися.
Про вбивство в "Каравані" вони дізналися з новин, але на фото та відео Мазурка не впізнали. Втім, не заперечують, що це міг бути саме він, адже останнім часом украй рідко його бачили.
Разом з тим, ТСН вдалося отримати паспортне фото Мазурка, на яке орієнтується міліція в своїх пошуках

pravda.com.ua
Tags: беспредел, київ, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments