Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Не вірте у блогерів-підривників!

Originally posted by bilozerska at Не вірте у блогерів-підривників!
Певно, вже не залишилося людей, які не прочитали б оце:
http://kikhot1953.livejournal.com/1304.html
Невідомий блогер бере на себе відповідальність за підрив пам"ятника Сталіну у Запоріжжі.

Перша моя думка була - хтось, ні з чим не рахуючись, піарить свій блог. Але прочитала уважно, і бачу - ні. Пише професіонал, а в професіоналів у підкорці сидить не світитися.

Сказати вам прямим текстом, що це таке?
Це російські спецслужби (другий варіант, менш імовірний - якась наша силова структура), які насправді підірвали цього Сталіна, відводять від себе підозру. Звинувачення у підриві "тризубівців" розсипалось, "страшна націоналістична організація" виявилась ні до чого. То хай це буде хоча б націоналіст-одинак, якого хоча б морально підтримають націоналісти - хибний слід, по якому зараз пустять слідство і громадську думку.

Можете мені вірити: специ-підривники (не такі, які працюють, скажімо, на шахтах, а справжні, диверсанти), або служать у силових структурах і виконують накази, або не служать і сидять тихо на пенсії або десь працюють, і мовчать про свої навички. Хтось із них за великі гроші, можливо, міг би піти на кримінал. Але всі вони принципово аполітичні і з власної волі не підуть підривати ні Сталіна, ні Бандеру.
У складі молодіжних громадських і навколополітичних організацій, що правих, що лівих, таких спеців нема.

Мене, чесно кажучи, обурили "респекти" у коментарях. Які респекти, люди, кому респекти? Якщо навіть припустити, що такий знавець підривної справи і борець за ідею в одній особі існує - якого біса він підставив хлопців, влаштувавши вибух через 3 дні після відпилу ними голови??
Він пише, що готувався 2 місяці. Значить, це збіг, що під час його підготовки тризубівці відпиляли голову? Якщо це так - відклади свій задум, не саджай людей. Чекай наступної нагоди, наступного свята.

Цього Сталіна, скажу вам, і поставили для того, щоб "бандерівці" його підірвали, і можна було почати репресії. А він все стоїть і стоїть, бо - дивись вище, "специ" аполітичні. Довелося через якісь канали підкинути хлопцям з "Тризубу" суперову ідею за три дні до запланованого вибуху спиляти голову і взяти це на себе.

Якщо те, що написав цей блогер, правда, то його дуже швидко візьмуть. Хоча б тому, що знатимуть, серед кого шукати, бо таких людей небагато. І тому, що візьмуться всерйоз.
А якщо його не зловлять - тоді права я.

Tags:  тактика революційних дій
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments