Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Підкуп виборців з боку ПР приносить цікавий результат

від Віктор Балога ФБ
Сьогодні мав просто феєричну зустріч в селі Приспіл Міжгірського району. Це не мій округ – там балотується Олександр Кеменяш, якого я приїхав підтримати.
Отож, Партія регіонів прислала до нас свого депутата сільради. Той встає і каже, що давайте будемо брати приклад з Білорусії, бо там колгоспи працюють, дороги хороші і нам треба таку саму державу. Я був шокований. Це що – вони вже й на села темники розсилають? Готують для чогось грунт?
Але це ще не все. Встає один чоловік і каже, що Регіони в селі «проплачують», а Батьківщина – ні. І йому хтось сказав, що опозиції теж «виділили гроші на голоси», але людям їх не дають. Це що – їх хтось ховає? Ну ми на це просто розсміялися, бо по-іншому на таке реагувати не можна. Але ми сміялися не з людей. Ми сміялися з тих, хто запускає такі технології.
--------------------
А мне не смешно, ведь это будет работать против оппозиции :(
Tags: беспредел, вибори, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments