Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Фейк??? Якщо ні - то в маси пенсіонерів!

З пенсії киян вирахують кандидатську допомогу

Виборцям, що отримали матеріальну допомогу від кандидата в народні депутати, зменшуватимуть пенсії на 116- 517 гривень щомісячно упродовж 2013 року.
Про це йдеться в листах від Пенсійного фонду, які отримали жителі Оболоні, повідомив кандидат у депутати Олександр Бригинець.
У листах від Пенсійного фонду прямо вказано, що фінансові подарунки від кандидатів в народні депутати, в тому числі і від Вадима Столара, який названий в листі, мають бути відповідним чином задекларовані.
Фото надані Бригинцем

"Але, якщо оподаткувати ці гроші, то може статися так, що отримана від кандидата матеріальна допомога виявиться меншою, ніж вичитані за це пільги, які в результаті цього будуть втрачені", - відзначив Бригинець.
Так, згідно з листом, через отриману допомогу пенсії киян будуть скориговані у бік зменшення.
Зокрема, для тих, хто отримував пенсію до 1 тисячі гривень – на 116 гривень щомісяця упродовж 2013 року, від 1 тисячі до 3 тисяч гривень – на 342 гривні щомісяця і від 3 тисяч – на 517 гривень щомісяця упродовж року.
"У випадку не підтвердження вихідних даних про отриману матеріальну допомогу, але за умови фактичного отримання допомоги, перерахунок буде здійснено в автоматичному режимі з коригуванням у бік зменшення на 517 грн./міс", - наголошується в листі Пенсійного фонду.
Крім того, наголошується в листі, якщо люди, які отримують субсидію на оплату комунальних послуг, не підтвердять, що отримали допомогу від кандидата в депутати, "пільги на оплату комунальних послуг буде анульовано".
Українська правда
Tags: вибори, пенсійна "реформа", прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments