Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Пацани! Дон Корлеоне не схвалив би вашу поведінку! (Т. Монтян)

фрагмент
...Вибори — це боротьба ресурсів, і в цій боротьбі є відносно допустимим практично все — підкуп (якщо люди продають свій голос за гречку — це їхнє індивідуальне економічно обґрунтоване рішення), адмінресурс (якщо він не супроводжується порушенням таємниці голосування — це теж відносно терпимо, бо нєча бути переляканим бидлом), “чорний піар” (бо часто він грає проти тих, хто його застосовує), тощо.

Але є одне святе правило: те, що потрапило в скриньки, незважаючи ні на що, всупереч усім порушенням — має бути пораховане відносно правильно. Тобто, якщо кандидат не зміг захистити свій результат, як Тетянка Чорновол — це ще скільки-небудь допустимо, хоча і дуже несправедливо.

Але те, що відбувається на округах у Корнацького, Губського, Засухи, тощо — це голімєйший, оголтілий бєспрєдєл, який означає, що правил гри в Україні більше немає взагалі.

Суспільство не може жити без правил взагалі, а люди, які, маючи владно-розпорядчі повноваження, дозволяють собі такі вибрики, як ото на округах Корнацького, Засухи, Губського тощо — ставлять себе поза суспільством.

Навіть бандитське угрупування повинне хоча б по мінімуму враховувати інтереси суспільства та дотримуватись базового рівня правил гри. Інакше це означатиме, що кожен в своєму праві щодо того, аби взяти вогнемет та мочити всіх, хто йому не подобається.


Дон Корлеоне вчив, що той, хто програє, має отримати свою пайку, і ніхто не повинен піти ображеним. Те, що пацани роблять з Корнацьким, Великий Дон назвав би інфамітою, тобто ганьбою, оскільки у нього захотіли віджати ВЕСЬ його ресурс без будь-якої компенсації.
Tags: беспредел, вибори, инфопорн, монтян, подонки, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments