Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вибори 2012 - корупція

Оригинал взят у dipcourier в Вибори 2012 - корупція
 Мої рідні побратими й друзі. Дякую за підтримку. Вже можу напряму розмовляти й інформувати, й посилати картинки до Марека Сівіца, члена Європарламенту у справх міжпарламетських зв"язків Європарламент - Україна напряму. Захлєбнуться параноїки від Януковича дочекатись рішення, що вибори пройшли демократично і прозоро. Ганьба. Пакєда. Якщо когось цікавить перебіг подій всередині ЦВК - телефонуйте за номером 095 093 84 70. Слава Україні!!!

В приміщення ЦВК  її керівництво не дозволяють для Радіо Свобод встановити пряму трансляцію, оскільки такий експеримент на Щербакова 49 коли ми пробили, що 4-ри члени комісії в прямій фінансовій залежності від віктора Пилипишина й оголосили на цілий світ  зробило бурю в  слянці й паралізувало роботу комісії. Це вже не  конфлікт інтересів, а корупція.  

ЦВК - дурдом "Веселка". Член ДВК якої ведуться перерахунки вийшов на зовні перкурити. В приміщенні ЦВК курити (палити) не можна. Тепер стоїть перед входом до приміщення ЦВК в одній сорочечці ( зате при кравтці) й мерзне. Йго вже в середину не пускають. Як вони, тобто члени ЦВК будуть перерараховувати бюлетні без його присутності не відомо. Моя колега - спостерігач з з Німеччиини також вийшла на перекур, а назад її тупо пернаті піфвні"Беркут" не пускають. Я їй передав свої лахи, щоб не замерзла. У Білозерської здо акумулятор. Привезли, але проблема з передачею. Приїде хтось з нардепів, щоб це зробити.Вибори 2012 - корупція.
Tags: беспредел, вибори, подонки, прдоны, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments