Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Тетяна Чорновол. Моя рука не здригнулась

В інтернеті з’явилися публікації про інцидент між кандидатом в депутати від «Батьківщини» на 120 окрузі, тобто мною і керівником «Свободи» Мостиського району головою райради Ігорем Стециною, який трапився на початку листопада.
В цих публікаціях ї (зокрема http://taras-ua.com/index.php?option=com_k2&view=item&id=24797:_B_JUT___SVOBODU__abo_zakliat%D1%96__druz%D1%96__po_opozits%D1%96%D1%97&Itemid=135) не все вірно, тому бачу потребу пояснити свої дії.
Автор статті вважає, що та сутичка ілюструє взаємостосунки між двома опозиційними силами. Насправді, інцидент не стосувався ані «Батьківщини» ані «Свободи», а полягав в розбіжностях морального характеру.
Я била Стецину не як представника «Свободи», а як покидька і зрадника, який взяв бабло, щоб «спотворити» результати виборів на 120 окрузі на користь злодія Дубневича.
Що стосується фактів викладених у цій публікації вони майже відповідають дійсності. Так, я вдарила керівника Мостиської «Свободи» по обличчю, а він як істинний джентльмен і лицар дав задачі – головою об підлогу. Ми справді клубком вилетіли в сусідній кабінет прямо на очі чотирьох шокованих секретарок. Ключі, я в Стецину нього не кидала, і хто йому і чим роздряпав обличчя, я не знаю і знати не хочу (мені нічим, маю коротенькі нігті).
Побої я не знімала, в міліцію не заявляла, і в лікарню не лягала. Наскільки мені відомо, цим шляхом пішов спортсмен(закінчив інститут фізкультури) Стецина. Уявляю в якому шоці були міліціонери. Бо Стецина - бугай, ще той.
Тим паче, що він був не сам. Свідком нашої сутички став місцевий князьок Богдан Турчин на прізвисько «Чао-чао» або Татусь-Мостиський без дозволу якого ніхто в Мостиськах (це до речі, прикордонне місто) і чхнути не сміє. Турчин і Стецина дуже близькі, отож не дивно, що коли я без попередження зайшла в кабінет до Стецини, то натрапила на їх двох. До речі Турчин, почесний президент Всеукраїнської кікбоксерської Асоціації у Західному регіоні.
Турчину я повідомила, що претензій до нього не маю, бо давно знала, що він мій ворог, а з Стециною історія інша - він зрадник. При чому зраджував і не боявся, що доведеться відповідати.
Причини нашої сутички викладені правильно, але не до кінця.
Ніхто з опозицій не вислужився так низько перед Дубневичем, як Стецина. В селі Соколя, де Стецина повноправний господар, у мене найгірший результат на окрузі, в п’ять разів менше ніж у Дубневича і підозріло найвища явка.
Але не це стало причиною, чому я била Стецину по обличчю. Це була моя відповідь продажності та нещирості львівського політикуму, відповідь особисто Стецині, як найгіршому прояву цієї негідності.
Справа в тому, що всю виборчу компанію Стецина цинічно божився мені у своїй підтримці. Краще би він зразу вдарив мене головою об підлогу, це було би чесніше ніж постійно бити в спину. От наприклад, голова райради Городоцького району Полумацканич від «Батьківщини» і всі депутати від «Батьківщини» зразу заявили себе моїми ворогами – оголосили публічну підтримку Ярославу Дубневичу, а Стецина вів подвійну гру.
Отож цей конфлікт не має жодного відношення до ВО «Свобода». Навпаки, я вдячна ВО «Свободі» за підтримку. Зокрема, Ірині Сех, яка єдина з усієї опозиційної львівської команди сказала про мене добре слово на телебачені. Вдячна Олегу Тягнибоку. Окрім нього та Андрія Парубія на мій округ під час виборчої компанії ніхто з відомих опозиційних політиків не завітав.
Тому це не сутичка між кандидатом від «Батьківщини» і керівником «Свободи», це навпаки боротьба за репутацію ВО «Свободи» у Мостиськах. Адже через дії Стецини ВО «Свобода» сприймається в районі неоднозначно. Всю виборчу кампанію, я виправляла ситуацію, доводилося переконувати виборців в районі, що голосування за «Свободу» це одне, а Стецина то інше і він в парламент не йде.
До речі, Стецина втрапив у «Свободу» з … «Єдиного центру». Його приятель Богдан Турчин, що згадувався вище взагалі не втаємничує своїх провладних настроїв, зокрема публічно нахвалює керівника митниці від комуністів Ігоря Калетника.
Вибори минули, нині саме час без скандалів почистити лави «Свободи» від таких покидьків, які нащастя є винятками у лавах «Свободи» на Львівщині. Моя рука не здригнулася. Тепер сподіваюся не здригнеться і у керівництва «Свободи».

з ФБ Тетяни Чорновол
Tags: вибори, свинство, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment