Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Володимир БОЙКО: Сповідь окупантаСкладається враження, що під час парламентських виборів керівництво Партії Регіонів переймалося не стільки перемогою свого бізнес-клубу (бо політичних партій в Україні немає за визначенням – є лише зграї бариг), скільки тим, щоби зібрати під одним дахом побільше недоумкуватих. Так, наприклад, у Житомирі «регіонали» скликали кількасот наркоманів на «фестиваль електронної музики» й влаштували погром на спортивному аеродромі. А в багатостраждальному Первомайську Партія Регіонів взагалі вирішила судитись з кандидатом у народні депутати від опозиції Аркадієм Корнацьким за те, що той на 9-те Травня розмістив у райцентрі бігборди з гаслом «За перемоги над окупантами». Як виявилось, слова про окупантів керівники Партії Регіонів сприйняли на свою адресу.

Завдяки секретареві РНБОУ Андрію Клюєву та Генеральному прокуророві Віктору Пшонці райцентр Первомайськ нині здобув всесвітньої слави, а назва цього містечка вже стала синонімом брутального виборчого шахрайства. Ну, зовсім, як назва країни «Панама» стала означати брудні фінансові оборудки після того, як там розпочалось будівництво каналу між Тихим і Атлантичним океаном.

http://ord-ua.com/2012/11/03/pervomajska-bijnya/

Але не тільки новим способом підрахунку голосів уславилась керівна та спрямовуюча сила нашого суспільства на миколаївських теренах, але й новаціями в галузі цивільного процесу. 22 жовтня 2012 року Партія Регіонів (не обласний чи міський осередок, а саме партія – та що з офісом на вулиці Липській у Києві) подала в Первомайський міськрайонний суд позов до Аркадія Корнацького у зв’язку з тим, що «… невстановлені особи роздавали та вкидали в поштові скриньки агітаційний друкований матеріал кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №132 Корнацького Аркадія Олексійовича, який містить лозунги «За перемоги над окупантами», «Перемогли німецьких – переможемо і «донецьких», «Зробимо 28 жовтня 2012 року Днем визволення України від кримінальної окупації».Позов поданий в порядку звичайного цивільного судочинства до фізичної особи. У позовній заяві Партія Регіонів просить зобов’язати Аркадія Корнацького принести їй публічні вибачення, оскільки «поширена інформація стосується саме Партії Регіонів про що свідчить те, що більшість членів Партії Регіонів є вихідцями з м.Донецька та Донецької області».

Звісно, ми давно підозрювали, що Партія Регіонів насправді є партією одного регіону – попри те, що партійне керівництво з усіх сил пнулось створити ілюзію загальнонаціональної підтримки. Та й про кримінальні нахили партійного активу ходять переконливі чутки. Але хто ж міг уявити, що «регіональні» ідеологи стануть судитись з власником фермерського господарства з Миколаївщини, публічно доводячи, що більшість їх однопартійців складають мешканці Донбасу з дуже специфічною репутацією?

Тож автор, з огляду на його донецьке походження, не міг втриматись і негайно подав заяву про вступ у справу в якості третьої особи з самостійними вимогами на предмет спору:

До Первомайського міськрайонного суду

Миколаївської області

вул. Карла Маркса, 18, м.Первомайськ

Миколаївської обл., 55200

Третя особа, яка заявляє самостійні вимоги

(Заявник):

БОЙКО Володимир Маркович

вул. ххх, буд. ххх, кв. ххх, м. Донецьк, 83048

тел.: (050) ххх-хх-хх

у справу №1421/5581/12 за участю

Позивача:

Партії Регіонів

вул. Липська, 10, м. Київ, 01021

Відповідача:

КОРНАЦЬКОГО Аркадія Олексійовича

вул. ххх, буд. ххх, корп.ххх, с. Чаусове – 2,

Первомайського району Миколаївської області,

55235

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про зобов’язати вчинити певні дії

У провадженні Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області (головуючий у справі — суддя Горбенко С.А.) перебуває цивільна справа №1421/5581/12 за позовом Партії Регіонів до кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 132 Корнацького Аркадія Олексійовича про захист ділової репутації юридичної особи та зобов’язання вчинити певні дії.

Позов був заявлений у зв’язку з тим, що Відповідач у ході виборчої кампанії розповсюджував агітаційні матеріали, що містили гасла «За перемогу над окупантами», «Перемогли німецьких – переможемо й донецьких», «Зробимо 28 жовтня 2012 року Днем визволення України від кримінальної окупації». За твердженням Позивача, поширена Відповідачем інформація щодо кримінальних окупантів стосується безпосередньо Партії Регіонів, яка уособлює мешканців Донеччини, оскільки більшість членів цієї партії, як зазначено в позовній заяві, насправді є вихідцями тільки з одного регіону – Донецької області. З огляду на це Позивач просить суд визнати друковані матеріали, поширені Корнацьким А.О., такими, що принижують ділову репутацію Партії Регіонів, а також зобов’язати Корнацького А.О. вибачитись перед Партією Регіонів.

Спір між Позивачем і Відповідачем щодо перемоги над донецькими окупантами безпосередньо стосується моїх прав і охоронюваних законом інтересів, оскільки я є корінним донеччанином, народився в м.Донецьку, зареєстрований у м.Донецьку, у 2002 році притягувався до кримінальної відповідальності в м.Донецьку, наразі окуповую м.Київ та інші регіони України.

Відповідно до ч. 1 ст. 34 Цивільного процесуального кодексу України треті особи, які заявляють самостійні вимоги щодо предмета спору, можуть вступити у справу до закінчення судового розгляду, пред’явивши позов до однієї чи обох сторін. Ці особи мають усі процесуальні права й обов’язки позивача. З огляду на це вважаю за потрібне вступити в дану справу як третя особа, яка заявляє самостійні вимоги, оскільки своїм позовом Партія Регіонів намагається поставити під сумнів мою участь, як донецького, у кримінальній окупації України.

Ми, уродженці та мешканці Донецька, пишаємось тим, що змогли окупувати хохлів і захопити їх столицю Київ, а також Первомайський район Миколаївської області. Під проводом нашого двічі судимого Лідера ми й надалі будемо грабувати тєрпіл і лохів, що там мешкають, будемо перешкоджати поширенню їх свинячої мови, будемо фальсифікувати результати виборів.

Позовні вимоги порушують мій охоронюваний законом інтерес також тим, що саме я в 2002 році довідався й опублікував інформацію про світлі плями в біографії нашого Лідера, які він старанно приховував за порадою недоумкуватих соратників з Партії Регіонів.

Про те, що наш Лідер двічі притягувався до кримінальної відповідальності я довідався в червні 2002 року від співкамерників по Ізолятору тимчасового тримання Донецького міськуправління УМВС України в Донецькій області, куди потрапив у зв’язку з тим, що перед тим оприлюднив подробиці кримінального бізнесу іншого славетного уродженця Донецька – Геннадія Андрійовича Васильєва. Вийшовши за десять днів на волю завдяки втручанню Президента України Кучми Л.Д., я негайно опублікував почуті в камері розповіді про ходки на зону нашого Лідера. Тому нинішні спроби Партії Регіонів применшити роль донецького криміналітету в окупації України порушують мої законні інтереси як суб’єкта інформаційних правовідносин.

Окрім того, кримінальна окупація донецькими, зокрема мною, України жодною мірою не може паплюжити ділову репутацію Партії Регіонів, оскільки, відповідно до ч.2 ст. 14 Закону України «Про політичні партії в Україні», політичні партії є неприбутковими організаціями, отже не можуть займатись бізнесом, а відтак – мати ділову репутацію.

Виходячи з наведеного та керуючись статтями 55 Конституції України, ст. 3, 34, 60, 119, 120 Цивільного процесуального кодексу України, -

п р о ш у :

1. Прийняти цю позовну заяву до провадження.

2. Визнати мене третьою особою, яка заявляє самостійні вимоги в справі №1421/5581/12.


3. Відмовити у задоволенні позову Партії Регіонів до кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №132 Корнацького Аркадія Олексійовича.


4. Зобов’язати Партію Регіонів публічно вибачитись переді мною за заперечення факту кримінальної окупації України з боку донецьких.
Додатки:

1.Квитанція про сплату судового збору;


2.Копія цієї позовної заяви разом з доданими документами в 2-х примірниках;


3.Копія сторінок паспорту.


БОЙКО В.М.


7 листопада 2012 рокуСпроби здати цю заяву в канцелярію суду були безрезультатними. Перелякані дівиці передавали її одна одній, носили до помічника судді Горбенко, потім ще до якогось судді й урешті-решт заявили, що суддя Горбенко на лікарняному, а без її дозволу прийняти та зареєструвати звичайнісінький процесуальний документ вони не можуть. Тож довелось йти на пошту й надсилати позов третьої особи до суду цінним листом.Ми бажаємо судді Горбенко якомога швидше одужувати й повідомляємо, що автор ретельно готується до наступного судового засідання, в яке має намір з’явитись, як і годиться корінному донеччанину, у спортивних штанях і з сємкамі.До зустрічі в ефірі!Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»

Tags: бойко, дебилы, донбасс, орд, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments