Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

КУПР закликає всіх вийти на Майдан для відзначення 8-ї річниці Помаранчевої Революції

Alexander Misyura ФБ
Коаліція Учасників Помаранчевої Революції закликає всіх вийти на Майдан для відзначення 8-ї річниці Помаранчевої Революції

У четвер 22 листопада о 18.00 розпочнеться офіційне відзначення 8-ї річниці Помаранчевої Революції, 2-ї річниці Податкового Майдану і перших роковин втраченого нами Дня Свободи.

- Це не буде святкування, - говорить голова правління ВГО “Коаліція Учасників Помаранчевої Революції” Сергій Мельниченко, - а жорсткий мітинг, як і торік, оскільки за авторитарного режиму святкування було би подібним до весільних танців на похоронах. Нам поки що рано святкувати.

Нагадаємо, у 2010 році відзначення 6-ї річниці Помаранчевої Революції обернулося Податковим Майданом, а проведення такого ж самого мирного мітингу торік — призвело до масових сутичок з міліцією.

У 2004 році 22 листопада сотні тисяч людей, обурених фальсифікаціями під час президентських виборів, вийшли на головну площу країни задля відстоювання свого права на вибір. Ця акція увійшла в історію України під назвою Помаранчева Революція.
Tags: київ, купр, мисюра, тактика революційних дій, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments