Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ищу остальные части серии публикаций

Найдена только 3 часть, да еще и без фото. Может у кого есть в архивах?
========
В. Бойко. "Самка богомола" або Документальна повiсть про куму президентiв Украiни. Частина III. (примерно 2004-05 год, впервые публиковалось на Обозревателе)
Золотi ланцюги Гiменея
Прагнення заможних киян прикрити власну наготу, як правило, знаходить сво втiлення в двох формах. Тi, хто мають бодай трохи художнього смаку, шиють собi одяг на замовлення. Iншi - купують готову продукцiю в численних бутиках, що заполонили центр украiнськоi столицi, намагаючись у такий спосiб компенсувати пробiли у вихованнi блиском яскравих етикеток. При цьому всi, i продавцi, i покупцi, знають, що цi етикетки надходять в Украiну, здебiльшого, окремо вiд взiрцiв високоi моди" й пришиваються до лацканiв, рукавiв i бретельок вже на мiсцi. Що ж стосуться самих взiрцiв" - то тут вже як пощастить. Бо придбати можна й справжнiй ексклюзив вiд Gucci" (масово виготовлений в Малайзii), а можна отримати в шикарнiй упаковцi витвiр майстринь з Подолу з французьким шевроном та за цiною яєць Фаберже. Оксана Мороз була не першою, хто опанував головний секрет модного" бiзнесу й зрозумiв, що продавати труси собiвартiстю 5 доларiв за 10 доларiв - то наражатися на безславну конкуренцiю з Трощинським ринком. Iнша рiч, якщо цей делiкатний вирiб коштуватиме 500 доларiв. Живучи в краiнi, де жерцями мистецтва вважаються Поплавський та Наталка Могилевська, а художня якiсть одягу визначаться за цифрами на цiннику, було б справжнiм грiхом не спробувати заробити на розумовому рiвнi так званоi елiти". Але для цього, як говорив незабутнiй Свирид Петрович Голохвостий, потрiбна хворма". Тобто, вiдповiдне примiщення.
На момент знайомства з Олександром Хантом, Оксана Мороз, окрiм магазину в пiдвальчику Музейного провулку, ще мала у власностi двi квартири в будинку по вулицi Грушевського 8/16, 1 i 2, але цього було замало для розширенню бiзнесу та вiдкриття новоi крамницi. Потрiбнi були грошi, а вони знаходилися на рахунках американця, який не поспiшав вiддавати своi кровнi вдовi колишнього киiвського рекетира.
ЧИТАТЬ ПОЛНОСТЬЮ 3 часть
Tags: бойко, история, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments