Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Як донеччани подоїли львів’ян


Сталося. Схід і Захід знову разом. Правда, в дещо пікантному контексті: як луганчани, так і львів’яни допомогли розпиляти 200 мільйонів доларів «новій політичній еліті». Шум з цього приводу свого часу піднявся, але вщух. На відміну від законопроектів про мову, гроші люблять тишу.

Сам скандал розпочався кілька місяців тому, і стартував з новини «Наших грошей» про те, що три нікому невідомі фірми були обрані «Держекоінвестом» на освоєння понад мільярда гривень, отриманих за продаж квот Кіотського протоколу. Згодом сума зросла до 1,7 млрд грн. За ці гроші передбачалось утеплити понад 400 об’єктів соціальної сфери по всій Україні.

Центр журналістських розслідувань «Слідство. інфо», дослідивши деталі оборудки, виявив дві новини. Першу – погану, другу – ще гіршу.

Перше. Незважаючи на те, що роботи повинні були бути закінчені максимум до 30 жовтня, на десятках об’єктів ремонтники навіть не побували.

Друге. Фірми-переможці виявились класичними прокладками. Самі вони нічого робити не вміли, задешево наймали підрядників, а ті вже ліпили, як могли. Про рівень маржі свідчить бодай одна історія. На донецьку школу-інтернат було заплановано 10,4 млн грн. Реально ж підрядникам заплатили лише 1,3 млн. Заробіток склав більше мільйона доларів. На одному об’єкті.

ЧИТАТЬ ПОЛНОСТЬЮ
Tags: подонки, прдоны, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
  • Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments