Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

РЕПОСТ КИЯНИ!!! Попов, давай ДО ПОБАЧЕННЯ! 28 березня, 9:00, секретарiат президента!

Originally posted by ripcska at РЕПОСТ КИЯНИ!!! Попов, давай ДО ПОБАЧЕННЯ! 28 березня, 9:00, секретарiат президента!

Секретарiат Президента, кут Інституцької-Банкової

Попов, давай ДО ПОБАЧЕННЯ! 28 березня, 9:00, секретарiат президента!

У зв’язку з тим, що Президент призначав Попова, то і вимагати відставку МИ повинні у Президента. Попов самостійно не напише заяву про відставку, тому ми повинні йому допомогти це зробити. А точніше Президенту напам’ятати його слова “Ми їм (губернаторам) ноги поперебиваємо… ми їм голови повідриваємо. Я пересію через сито усіх, хто знущався з народу… Я познімаю з них шкури.”
(Цитати В.Ф.)
Досить терпіти свавілля київської міської влади! Киянам набридло, що Голова Київської міської державної адміністрації, узурпував повноваження міського голови, ні за що не відповідає і постійно бреше мешканцям міста, у той час, коли кошти Киян, спрямовані до міського бюджету, якимсь чином зникають у невизначеному напрямку! Олександре Павловичу, якщо Ви не можете, не вмієте або не бажаєте працювати у мегаполісі (Комсомольськ, Полтавської обл. – це рівень найменьшого району Києва) – давайте, до побачення! І захопіть, будь-ласка, із собою Ваших заступників та інших “відповідальних” чиновників, які за наші гроші не можуть забезпечити належне надання послуг!

Органiзатор

Tags: everyday.in.ua, київ, подонки, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments