Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ВІЦЕ-СПІКЕРА КОМУНІСТА Ігора КАЛЄТНІКА У ВІДСТАВКУ !

Згоден на 100 % (Д_К)
=========
Originally posted by dipcourier at ВІЦЕ - СПІКЕРА КОМУНІСТА Ігора КАЛЄТНІКА У ВІДСТАВКУ !

(Яке злорадство на обличчі цього комуняки)

Друзі. Є серйозна тема для обговорення і її поширення. Усім відомо про сьогоднішній скандальний, ганебний, ниций, цинічний, варварський вчинок комуністів у Верховній раді. Ці ублюдки навіть не піднялися із своїх крісел, аби хвилиною мовчання вшанувати жертв Голодомору. Це плювок в наші душі, виклик усім українцям, виклик нашій святій пам'яті про невинно убієнних голодом мільйонів дітей, жінок, чоловіків, наших бабусь і дідів. Ось яку думку з цього приводу висловив один із наших друзів Роман МАРІЙЧАК:

"Дії комуністів прямо підпадають під Стаття 2. ЗУ «Про Голодомор 1932–1933 років в Україні». Публічне заперечення Голодомору 1932–1933 років в Україні визнається наругою над пам'яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним."

Вже якась кількість моїх друзів зійшлись до думки, що цей мерзотний сьогоднішній випад комуняк є приводом для звільнення віце-спікера комуніста Ігора Калєтніка, який є перш за все представник народу, а не КПУ. Мабуть варто було б аби юристи від опозиції подумали над цим. А наше завдання -публічно це озвучити і засудити за допомогою ЗМІ. Не можна цю наругу над нашими предками простити комуністам. Ваша думка з цього приводу?

Tags: голодомор, левые, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments