Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ЦВК мав встановити результати виборів за матеріалами камер спостереження

Центральна виборча комісія мала всі підстави встановити результати виборів на п’яти проблемних округах на користь кандидатів від Об’єднаної опозиції, проаналізувавши відеоматеріал, відзнятий камерами спостереження.

Такий висновок зробила Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України з питань розслідування фактів перегляду волевиявлення українського народу на парламентських виборах 2012 року.

Як пояснив сьогодні на засіданні член ТСК народний депутат Руслан Князевич, такий висновок є очевидним, якщо проаналізувати відеоматеріал із виборчих дільниць, що його отримала в розпорядження ТСК.

Він нагадав, що, зокрема, ЦВК відмовилася встановлювати результати виборів по ВО № 197 та ВО № 132, оскільки отримала від ОВК оригінали протоколів дільничних комісій, які різняться від тих оригіналів, які є в суб’єктів виборчого процесу.

При цьому, за його словами, ЦВК не взяла до уваги відеометаріал, на якому чітко видно і чутно, як по дільницях встановлюють результати і записують їх у протокол.

«Попередній висновок чіткий і однозначний: усі дані, які є в оригіналах протоколів, наданих суб’єктами виборчого процесу, збігаються з даними, які зафіксовано на відеозаписах. Це свідчить про те, що ЦВК не до кінця виконала ті повноваження, які на неї покладені, відмовилася свідомо чи не свідомо використовувати такий важливий доказ, як відеозапис», – наголосив народний депутат.

При цьому Князевич нагадав, що з Держбюджету було витрачено понад 1 млн грн для встановлення відеоспостереження на дільницях.

http://kontrakty.ua/article/61079
Tags: вибори, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments