Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мінюст юриста-депутата-заочника Лавриновича бреше?

"Жодних законодавчих змін щодо порядку реєстрації факту народження дитини не відбулося.
Про це у вівторок повідомляє Міністерство юстиції у зв'язку з появою інформації про те, що в Україні не реєструватимуть дітей, які народились поза закладами охорони здоров'я.

Як зазначається, порядок визначення походження дитини врегульований главою 12 розділу ІІІ Сімейного кодексу України... (Далі на Укрправді)"

========
А ось у тих людей, кого це безпосередньо стосується, зовсім інша інформація:

Медики утверждают, что по закону загс не прав, потому как согласно ст. 122 Семейного кодеса, "Походження дитини від подружжя визначається на підставі Свідоцтва про шлюб та документа закладу охорони здоров'я про народження дружиною дитини.", и согласно ч. 4 ст. 13 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» підставою для проведення державної реєстрації народження дитини є визначені центральним органом виконавчої влади у сфері охорони здоров’я документи, що підтверджують факт народження дитини, а в разі їх відсутності – рішення суду.
Тоесть, медики действуют в рамках семейного кодекса, закона о регистрации актов, и своего пятсот сорок пятого приказа, который устанавливает формы медицинской документации, порядок их выдачи и заполнения.
Министерство юстиции, в свою очередь, приняв подзаконный акт в виде измененных правил, взял на себя полномчия "центрального органу виконавчої влади у сфері охорони здоров’я", и стал самовольно определять "документи, що підтверджують факт народження дитини", упразднять те или иные формы, вопреки вышестоящим законам.
То-есть, пресслужба минздрава сама в панике от происходящих раскладов.. На попятную минюст не пошел - правила не отменены, врачи просто подтверждают, что с точки зрения вышестоящего закона органы юстиции не правы
Tags: діти, здоров'я, маразм, медицина
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments