Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Єврокомісія обурена провокаціями збоку української влади під час проведення в Україні мирних акцій

Originally posted by dipcourier at Єврокомісія обурена провокаціями збоку української влади під час проведення в Україні мирних акцій

(Комісар ЄС у справах добросусідства і розирення ЄС Штефан Фюле)

І все-таки я б рекомендував прцівникам МЗС, СБУ, МВС, РНБО, Адміністрації президента України, депутатами Верховної ради від Партії регіонів не нехтувати і читати  інтернет-ресурси Агетства Євро-Атлантичного Співробітництва (АЕАС) і мої у тому числі. Тоді б може у вас додалось трохи розуму. Згадайте- но, буквально за лічені хвилини після нападу у Києві банди Вадіка Румуна на мирних жителів та побиття бритоголовими виродками української журналістки Ольги Снісарчук матеріали про цей ганебний факт лягли в брюссельські та вашингтонські провладні кабінети. Автор цих рядків затявся, що про цей волаючий інцидент буде знати усе світове співтвариство і стане ще однією перешкодою на шляху інтеграції УКраїни в Євроатлантичні структури.

І що ми маємо?  Вже буквально за  вчора й сьогодні адміністрація ЄС і США дала оцінку  бездіяльності влади і зокрема правоохоронним органам України. Комісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефана Фюле сьогодні заявив:

"Ми не бачимо необхідних дій з боку відповідальних правоохоронних органів, спрямованих на встановлення винних. Тому ми закликаємо українську владу оперативно і ефективно розслідувати звинувачення в застосуванні насильства, в тому числі щодо журналістів. Особи, які винні в насильстві, повинні бути притягнуті до відповідальності, вони не повинні залишатися безкарними. В Брюсселі з тривогою спостерігали за інцидентами між учасниками мітингів, які пройшли в Києві у минулі вихідні. Повідомлення про насильство щодо журналістів є предметом, який викликає тривогу. Ми шкодуємо, що міліція була не в змозі захистити права на мирні зібрання. В Європейській комісії будуть продовжувати приділяти увагу необхідності забезпечення безпечної і безперешкодної реалызації права на свободу зборів і свободу ЗМІ. У світлі нашого діалогу з владою ми підкреслюємо важливість прийняття поліпшеного законодавства про свободу зборів у відповідності з європейськими стандартами".
Tags: европа, прдоны, проффесор, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments