Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Партія регіонів як форматор неофашизму та неосталінізму в Україні

Originally posted by dipcourier at Партія регіонів як форматор неофашизму та неосталінізму в УкраїніЯкщо поглянути з геополятічної точки зору на становище в якому опинилася нині Україна, то воно не просто скаладне, а надзвичайно складне.  З кожним днем ризик бути втягненою у так званий Митний союз для України зростає. Він обумовлений не лише тиском на Україну з боку Росії, але і тими процесами, які нині відбуваються в Українській політиці та суспільстві. Адже ми не сліпі і бачимо, що декларації нинішньої влади України про те що Євроінтеграція є пріорітетом для України нічим не підкріплюється. Натомість ми бачимо внтрішньополітичні процеси, які  все більше віддаляють нас від цивілізованої Європи.

Сьогодні частину дня я провів в товаристві європеських праворадикальних політиків. Говорили на чистоту. Я заявляв що ліберальна Європа несе в Україну такі негативні явища, як  надання більших прав сексуальним збоченцям, легалізація одностатевих шлюбів, усиновлення дітей батьками гомосексуалістами... Й на цьому фактично мій перелік завершився. Небажання ж бачити Україну в Європейському Союзі  було обгрунтоване більш вагомо. Частину тих ризиків і негативів під час першої й другої хвиль розширення Європейський Союз вже пережив - це імпорт криміналу, потік нелегальних емігрантів, імпорт проституції, притік і відмивання нелегального капіталу, ріст безробіття тощо. Чим не влаштовує європейських праворадикалів саме Україна? Ні, це в першу чергу не не відповідність українських норм законів до законів ЄС, не поганий стан демократії,  порушення свободи слова, прав людини в Україні. Це не лише незаконно незаконно Юлія Тимошенко - це знову ж таки імпорт криміналу, зростання корупції, імпорт проституції, нелегальні імігранти, некотроловані потоки капіталу. Окрім цього упередженість в ставленні до України обумовлена новими явищами які фрмуються в українському суспільстві - зокрема це бандитизація України. А цього в Європі бояться як вогню не лише політики, але й пересічні громадяни. Залучення нинішньою владою україни бандформувань для досягнення своїх злочинних цілей є відгомоном зародження в Україні реального фашизму на чолі якого стоїть правляча політична сила. Це Партія регіонів та Комуністична партія України. Історія знає що найпершими ознаками появи фашизму в країні це якраз є зрощування політики і відвертого криміналу. Так починався фашизм в Іспранії, Італії, Німеччині. Далі фашизм окутав усю Європу. Тому Західній Європі прихід фашизму з України у вигляді Партії регіоні далеко не до душі.

Якщо хтось думає що автор цих рядків сам налаштовани проти євроінтеграції - він глибоко помиляється. Я за повнопране членство України в Євросоюзі і НАТО. Але я не хочу йти в Євросоюз в компанії з Януковичем і його бандою. Адже ми всі знаємо що ця влада в Україні є антиукраїнською, а відтак і антиєвропейською. Тому я в першу чергу виступаю за повалення режиму Януковича в Україні і вже після цього, після оновлення українського суспільства українці можуть і повинні інтегруватись у європейську сім'ю.

Слава Україні!

Tags: европа, обыкновенный фашизм, прдоны, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments