Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Якщо Юлія Тимошенко не буде звільнена - Угода про асоціацію підписана не буде. Європейські політики.

Originally posted by dipcourier at Якщо Юлія Тимошенко не буде звільнена - Угода про асоціацію підписана не буде. Європейські політики.


(Голова Європейської Народної Партії Вілфрід Мартенс)

Оскільки в Брюсселі фактично відсутні представники українських ЗМІ які б могли інформувати укаїнське суспільство, українських політиків і зокрема членів парламентського комітету з питань єроінтеграції та закордонних справ про те що діється у провладних кабінетах ЄС, то насмілюсь покласти цю функцію на себе... бодай у соціальних мережах. Отже, сьогодні завершився візит української парламентської делегації до Брюсселя де вона взяла участь у парламентській асамблеї ЄВРОНЕСТ.  Завершення цього міжнародного форуму було не простим. Члени засідання тривалий час не могли ухвалити текст резолюції. Списи ламались довкола ув'язненої в Україні екс-прем'єра Юлії Тимошенко та в Грузії екс-прем'єра Вано Мерабешвілі. В проекті остаточної резолюції зазначалось, що ці ув'язнення Європарламент має розцінювати як порушення демократичних принципів.

Представники зелених внесли пропзицію щоб в резолюції де йдеться про ув'язнення Юлії Тимошенко і Вано Мерабішвілі цей параграф був розділений на дві окремі частини. І тут члени української делегації від Партії регіонів, як Пилип з конопель, запропонували щоб із тексту резолюції взагалі були видалені питання щодо Юлії Тимошенко і Вано Мерабешвілі. Мовляв у асамблеї ЄВРОНЕСТ є чимало інших питань для розгляду ніж ув'язнені Тимошенко і Мерабешвілі. Одначе пропозиція ПР підтримки не знайшла. Ба більше, член литовського парламенту Лінас Балсис заявив, якщо питання Юлії Тимошенко до вересня не буде вирішене, то Україні годі й сподіватися на підписання між Євросоюзом і Україною Угоди про асоціацію. Підсилив цю позицію відомий і впливовий європейський політик, голова найпотужнішої  фракції у Європарламенті, Європейської Народної партії Вілфрід Мартенс. Зокрема Вілфрід Мартенс заявив: "Якщо Україна не виконає умови Євросоюзу про звільненння Тимошенко,  ЄС не збирається в останню хвилину демонструвати гнучкість для підписання Угоди про асоціацію".

Відгомін заяви Вілфріда Мертенса знайшов у Вільнюсі. Там під час спільної пресконференції міністри закордонних справ Данії і Литви заявили що ЄС наразі не готовий до підписання Угоди з Україною. І крім питання Тимошенко нагадали про потребу провести низку реформ у сфері судочинства та прокуратури.

Tags: европа, прдоны, тимошенко, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment