Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Українска влада веде Україну у зворотньому напрямку від ЄС! Європейські політики

Originally posted by dipcourier at Українска влада веде Україну у зворотньому напрямку від ЄС! Європейські політики

( Девід О'Салліван. Зовнішня служба ЄС )

Щойно (в середу 5 червня) у Брюсселі за участі членів Європейського парламенту та представників Ради ЄС завершилась конференція, яка присвячувалась обговоренню процесів інтеграціє України у Європейський Союз. Зокрема учасники форуму в Брюсселі обговорили питання ув'язнення Юлії Тимошенко, вибірковість правосуддя, хід реформ українського кримінального кодексу.

Учасники зустрічі у Брюсселі дійшли до висновку що українська влада діє дость повільно аби виконати усі умови ЄС які необхідні для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Зокрема що стосується проблеми вибіркового правосуддя один із керівників зовнішньої служби Європейського Союзу Девід О'Салліван (David O'Sullivan) висловив від імені ЄС занепокоєння в тому що в України відсутня стратегія щодо реформування судової системи, зокрема закону про прокуратуру у подоланні вибіркового правосуддя реформування судової системи.

Окрім цих загальних питань не вирішинм є питання ув'язнення Юлії Тимошенко попри визнання її невинною Міжнародним Судом з прав людини. На думку
Девіда О'Саллівана "Рішення Європейського суду з прав людини надає хорошу можливість прокласти шлях для вирішення цієї ситуації ". "Є також багато інших проблем, зокрема необхідність поліпшення бізнес-клімату. Ми серйозно занепокоєні введенням Україною захисних заходів, наприклад, щодо автомобілів", - пояснив він.

За словами О'Саллівана, протекціоністські заходи, які вводить Україна, створюють сумнів у бізнес-спільноти щодо "здатності та готовності Києва поважати свої власні слова та імплементувати зобов'язання, які буде взято в рамках глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі".

Tags: дебилы, европа, прдоны, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments