Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Віктор Балога про виступ захарченка

Віктор Балога з ФБ
Так навіщо міністр приходив у Раду? Розказати про те, що звільнили пару дрібних начальників? Ми це читали в новинах. Доповісти про покращення? Так ми це регулярно чуємо від прем’єра.

Міністр пішов, а питання залишилися.

Перше. Доля десятків жителів Врадіївки, проти яких уже порушуються кримінальні справи за вчорашні події під райвідділом. Що буде з ними, коли журналісти і депутати повернуться в Київ, а люди залишаться сам-на-сам, з уже колишнім начальником міліції і системою, яку він побудував у районі? Бо ні для кого не секрет, що мєнт на периферії – це цар і бог.

Друге. Чому, коли опозиція проводить мітинг – влада мало не стягує війська і перекриває вулиці, а коли з будинку викидають вчительку, приводять захудалого дільничного з папкою? Коли ґвалтують, то міліція шукає не тих, хто це зробив, а селян, які прийшли під райвідділ шукати справедливість.

Третє. Яка доля похресника міліцейського генерала, який ніби то в той день сидів на чергуванні? Йому що – дають можливість втекти? Чи будуть відповідати за фальшиві свідчення ті, хто створював йому алібі?

Четверте. Який діагноз міністр може поставити системі, яку сам очолює? Бо як на мене, питання не лише в конкретних прокурорах і начальниках, а в тому, що таких випадків маса. І #Врадіївка набула резонансу лише через те, що людям увірвався терпець і вони вийшли проти мєнтовського бєзпрєдєлу.

І якщо влада найближчим часом не займеться реформою правоохоронної системи, її змінять тисячі таких врадіївок по всій країні. Але якщо в різних куточках Україні горітимуть відділки міліції, реформувати уже буде нічого.
Tags: беспредел, прдоны, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment