Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про люстрацію и развішування на стовбах

Originally posted by atytarenko at Про люстрацію и развішування на стовбах
Загалом Партія Регіонів і особисто Гарант роблять все від них залежне, щоб бажання розвішувати по стовпах було непоборним, а ось це цілком відповідало потаємним сподіванням українського народу. Тим, мабуть, і скінчиться.
Після чого, цілком можливо, в кращих традиціях нашої історії почнуть мочити всіх підряд абсолютно неправовими методами, і переможці перетворяться на таких же точно упирів, тільки іншого кольору. При чому зажадають люстрації, і народ під крики "Слава!" і "Ганьба!" це все підтримає. У процесі люстрації винищать залишки професіоналів, особистих ворогів і тих, хто не відкотив як треба. Інакше в країні при нинішньому рівні корупції просто бути не може, це не Сінгапур і не Грузія з 4 мільйонами населення, де всі всіх знають.
Насправді в Україні потрібна не люстрація. В Україні потрібно відновлення законності. Далі все піде само собою, при чому цілком законно і цивілізовано. Головне, що буде працювати система держави, а не черговий Ющенко буде карати і милувати. При чому милувати за особливу плату, як то вже було.
При працюючій судовій системі результат буде цілком задовільний. Всі ті, кого збираються люструвати і кому збираються мститися, вже напрацювали на довгий список статей Кримінального Кодексу, і знаходяться на волі виключно тому, що закон не працює. Як тільки система почне працювати, у в'язницях розпочнеться ротація: невинних - на свободу, Вінних в корупції, насильстві і вбивствах - на їх місце. Тому, до речі, за нинішніх закон працювати і не буде. Не можна їм це допустити.
Питання - як це зробити. На мою скромну думку, два перші кроки нової влади мають бути:
1. Виборність суддів. Це не означає, що тьотя Феня з Привозу зможе балотуватися в судді. Кандидат повинен мати відповідну кваліфікацію, при чому покарання за корупцію має бути дуже жорстким. Але обов'язкова виборність, і подивимося, за кого проголосують - за Кірєєва чи за Замковенко (для прикладу).
2. Повна зміна складу Вищої Ради Юстиції. Це в ручному режимі провести можна, люди всі відомі. ВРЮ затверджує суддів.
Це не дуже важко, і це може запустити процес самоочищення системи.</span></span>
Tags:  тактика революційних дій, прдоны, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments