Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Плюсы и минусы (everyday.in.ua)

В Одессе полторы тысячи человек окружили райотдел милиции и намерены его штурмовать?
Днем 21 августа в Одессе проходит масштабная акция протеста. В настоящее время примерно полторы тысячи предпринимателей и реализаторов с рынка «7 километр» окружили отделение милиции и намерены его штурмовать.
(Больше, обновляется)
-----------
Покращення… Київські “депутати” продали соціальну аптеку (ФОТО)

Київські “обранці” продали останню комунальну соціальну аптеку в мікрорайоні Корчувате в Голосіївському районі м.Києва (вул. Ново-Пирогівська, 23).
В своїй передвиборчій програмі В.Янукович наголошував, що почує кожного і наставляв на це владу та депутатський корпус. Але 4 тисячі мешканців Корчуватого ніхто з них непочув і забрали соціальну аптеку, де продавались ліки за пільговими цінами для пенсіонерів, ветеранів, інвалідів та чорнобильців, залишивши там лише одну приватну аптеку.
(Більше)
-----------
"Донбасс, вставай с колен!". Шахтеры Первомайска выходят маршем, чтобы "поднять всю Украину" (Фото)
21 августа шахтеры г. Первомайска Луганской области начинают Акцию протеста «Донбасс, вставай с колен!», которые сегодня выходят маршем на Луганск. Сообщает  глава общественной организации «Луганцы» Сергей Коваленко.
(Больше)
-----------
Самоорганізація Громадян. У центрі Києва вивішено кількаметрового «простреленого» Януковича(Фото, Вiдео)
В ніч з 20 на 21 серпня з вікон недобудованого будинку на Львівській площі Києва було вивішено кількаметровий банер з «простреленим» Януковичем.  Розмір банера сягає 2х поверхів.


За це «непристойне» зображення сидять молоді сумські хлопці . Згодом піддавались репресіям активісти, які стали на їхній захист. Якщо режиму так дошкуляє цей малюнок, то він з’являтиметься все частіше, навіть у них під носом.
(Більше)
Tags: everyday.in.ua, донбасс, київ, общество, тактика революційних дій, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments