Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Станіслав Овчаренко: Кубік Рубіка опозиції і цуцванг Януковича

1. Якщо звертаєшся до широких мас – не можна переускладнювати жодне питання, жодне гасло. Ленін свого часу переміг есерів, хоча і більшовики і есери хотіли відібрати землю у поміщиків та віддати селянам. Але в 1917 році саму передачу землі есери переускладнили всілякими умовами та етапами його вирішення. Темні архаїчні селяни не могли второпати юридичні тонкощі такого отримання чи неотримання землі – і еcерів не підтримали.

2. Більшовики НЕ збиралися віддавати землю селянам – але не переймалися складнощами експропріації землі – і сказали їм: «Беріть усе, що зможете самі і одразу!»
Цим більшовики надійно забезпечили себе солдатською масою для Червоної Армії впродовж усієї громадянської війни.

3. Як бачимо – чим ширша маса людей, чим вона темніша – тиш простіше мусять бути гасла та програми з декілька абзаців.

4. Тому у будь-якому складному політичному чи економічному становищі опозиція МУСИТЬ знаходити прості слова та поняття, над якими непотрібно сушити голову. У кожного свій фах. Тому люди потребують слів, скорочених до інструкції по використанню холодильника. Така у нас історична та ментальна реальність.

5. Отже – сама політична ситуація в Україні ускладнилася настільки, що нагадує Кубік Рубіка, де зміни однієї сторони одночасно змінюють стан решти п’яти сторін. Але людська увага НЕ здатна одночасно охопити ці п’ять сторін – лише дві-три.
Саме з цього – вся плутанина в наших головах – і влади, і опозиції, і широкої публіки.

6. Але почнемо з головного: наші кримінальні олігархи навколо Януковича хочуть, як сказав один жартівник, «правити як Сталін, але жити як Абрамович». Тобто – для себе - європейський комфорт, для решти населення – господарський занедбаний двір відсталої східнодеспотичної країни.
ЇМ – можна мати приватну власність, НАМ – ні в якому разі! Це взагалі принцип радянського комунізму – двоїстість підходу до самих принципів.

7. Але сама історична реальність поставила диктатора Януковича та його оточення на випробувальний стенд: диктатору та його оточенню запропонували європейський комфорт в обмін на пом’якшення внутрішнього режиму для решти населення та опозиції. Критерій такої поступки – цілковите визволення Юлії Тимошенко.

8. Але з іншого боку: путінська Росія розглядає Україну та самого Януковича не як особистість, не як суб’єкта,а як поживне історичне м’ясо. Через те, що заслаблий режим Януковича - нездатний до опору проти зовнішніх загроз. Або як непотріб – кому як подобається. Путін – спрощений варіант Сталіна. Кумир бидла та хамів - теж спрощений.

9. Елементарна дурість та примітивне хижацтво Путіна буквально штовхає Януковича разом з Україною прямо в обійми Євросоюзу як природних ворогів не тільки Путіна, але і Януковича.

10. Саме тому опозиції і широкій публіці потрібні прості гасла та смисли – щоб ефективно боротися проти режиму диктатора та проти Митного союзу.

11. Отже: повалення диктатури ВАЖЛИВІШЕ асоціації з Європейським Союзом. Все одно така асоціація з ЄС з участю Януковича перетвориться на фарс НЕОДМІННО. Бо він та його оточення «не на те вчилися» - тобто проходили «не ті університети». До ЦЬОГО потрібно бути повсякчасно готовим. Вуличного хулігана важко уявити вихователем в дитячому садочку. Ви це можете уявити?
В кращому випадку – байдужість, в гіршому – суцільна педофілія. Україна – це надто молоде громадянське суспільство – тому провладна педофілія неминуча.

12. Вияв інфантильності українського громадянського суспільства? Дурна суперечка, у у кого що довше та краще – у політичних партій, громадських активістів чи у широкої публіки? Адже ми ще забули про політичних лідерів типу Юлії Тимошенко, яких закликають… забути заради європейської асоціації. Ця дурня різко припиняється критикою дорослої європейської спільноти, які мають ледь не тисячолітній досвід громадянського суспільства.

13. До речі, Юлія Тимошенко – чи не єдина ДОРОСЛА людина в дитячому українському політикумі.

14. На Заході Янукович та його от оточення будуть обскубані, але залишаться живими та у відносно комфортних умовах західного обивателя. У Митному Союзі фірташів та ахметових чекає доля ходорковських та полювання в Ізюмському лісі…
Щоб не плуталися під ногами…

15. Кожний крок Януковича та його команди, як в цуцванзі, буде працювати проти них. Україна – дійсно не Росія.

16. З боку опозиції та громадянського суспільства: Підтримуємо лише підпис під європейською угодою – все інше – зась!

17. Проте весь сенс існування опозиції та громадянського суспільства – в активності широких мас громадянського суспільства. Міра активності мас = мірі можливостей політичної опозиції та громадських активістів.
Отже – головна мета політичної опозиції – не мірятися своїми фізичними достоїнствами у політичній пісочниці, а в звернені до народу, організації народного спротиву та чіткої інформаційної кампанії дискредитації самих дискредитаторів опозиційного руху.

18. А Ігоря Маркова «Батьківщина» захищала правильно: захист парламентаризму – дуже важливий в умовах складання «сімейної» політичної диктатури. Юрій Кармазін – просте знаряддя в руках влади. Як «Свєта з Іванова» в Росії.

19. Ми і далі будемо викривати «чесних» та «об’єктивних» прибічників диктатури, начебто «з боку опозиції» - різних клоунів типу Олега Ляшка…

C.O.
Tags: прдоны, станіслав овчаренко, тактика революційних дій, тимошенко, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments