Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ПР, ОО - одним "мiром" мазанi? Страссбурзький скандал!

Originally posted by dipcourier at ПР, ОО - одним "мiром" мазанi? Страссбурзький скандал!

(На свiтлинi "парламентодипломат" i брехун Сергій Соболєв)

Заступник голови постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Сергій Соболєв нахабно бреше стосовно скандалу в Європарламетi в Страссбурзi у зв'язку з неявкою українських членiв парламету України для ухвалення проядку денного листопадового Самiту Україна - ЄС (Вiльнюс).

Заступник голови постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Сергій Соболєв сказав для http://gazeta.ua/, що "Українські депутати зірвали чергове засідання делегації Європарламенту через провокацію Партії регіонів та президента Віктора Януковича."

                                                  БРЕХНЯ!

Та при чому тут Янукович та ПР? З одного боку для дурнiв воно може виглядати й так. Саботують та профанують роботу Комітету з Євроінтеграції Верховної Ради представники ПР та КПУ (не приходять на засідання) і під час засідань Комітету немає кворуму для ухвалення рішень. Але до Страссбурга опозиціонери могли й без згоди представників ПР (8 чол.) і КПУ (1 чол.) поїхати й уникнути такого ганебного мiжнародного скандалу. Адже до Комітету з Євроінтеграції Верховної Ради входять члени опозиції: НЕМИРЯ Григорій, ГЕРАЩЕНКО, Ірина, ПАНЬКЕВИЧ Олег, БАЛОГА Віктор, КИРИЛЕНКО Іван, ПОРОШЕНКО Петро, ТАРАСЮК Борис Іванович. Тому я просто не можу зрозуміти що за комедію розіігрує ОО? Адже цих депутатiв, зокрема Бориса Тарасюка у дипкругах Європи знають як облупленого. Й не треба було там якогось кворуму Комітету з Євроінтеграції Верховної Ради аби прибути до Стассбурга для узгодження порядку денного Самiту Україна - ЄС.

Зрозумiло одне - ОО безвiдповiдально вiдноситься до майбутнього Самiту Україна - ЄС, а представник ОО Батькiвщина, заступник голови постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Сергій Соболєв нахабно Бреше
.

Tags: балога, европа, прдоны, провокація, тушки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments