Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Європарламентарій Яцек Вольський: Угода про асоціацію Україна - ЄС не буде підписана, якщо...

Originally posted by dipcourier at Європарламентарій Яцек Вольський: Угода про асоціацію Україна - ЄС не буде підписана, якщо...

( На свiтлинi Яцек Царіуш - Вольський)

Депутат Європарламенту, віце -президент Європейської народної партії (найпотужнiша фракцiя у Європарламентi) Яцек Царіуш - Вольський, який щойно повернувся з Києва до Брюсселя, заявляє, що Угода про асоціацію Україна - ЄС не буде підписана, якщо Юлія Тимошенко не буде звільнена до 21 жовтня.

" Справа Юлії Тимошенко є символічною - Угода про асоціацію не буде підписана, якщо вона не буде звільнена, тому що це принцип Європейського Союзу. Отже, ми очікуємо остаточного рішення, коли вона зможе поїхати на лікування, і до 21 жовтня це питання має бути вирішено ", - заявив Яцек Царіуш - Вольський .

Він зазначив, що "21 жовтня відбудеться зустріч міністрів закордонних справ країн- членів ЄС , там буде заслухано звіт , автором якого я є , після чого буде проведена ратифікація за умов того , що всі вимоги будуть виконані. Якщо умови ЄС не будуть виконанні , то немає ніяких маневрів , ніяких можливостей для підписання . це повинно відбутися зараз , якщо це буде виконано пізніше - я думаю, що Україна запізниться " .

( На свiтлинi Яцек Царіуш - Вольський)

http://www.saryusz-wolski.pl/

https://www.facebook.com/Jacek.Saryusz.Wolski?ref=profile


Tags: европа, тимошенко, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment