Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

"Ударівець" передав ПР закон про амністію Тимошенко

Депутат фракції "Удар" Едуард Гурвіц передав Партії регіонів закон про оголошення амністії колишньому прем'єру Юлії Тимошенко, який може бути прийнятий Верховною Радою.
Це трапилося в ефірі програми "Шустер Live".
"Верховна Рада України має всі повноваження для оголошення амністії і в цьому вона ніяк не обмежена. Вона обмежена в цьому лише голосуванням та підписом президента країни", - заявив депутат.
"Я думаю, що завтра зранку Партія регіонів повинна зібратися та написати ці два рядки і це буде великим вкладом ПР в те, чого хоче вся Україна", - додав Гурвіц.
На це депутат від Партії регіонів Володимир Олійник простягнув руку, щоб взяти документ, сказавши "Дайте матеріали – ми подивимося".

Текст документу звучить так:
"Користуючись принципами гуманізму та відповідно до частини третьої статті 92 Конституції Верховна Рада постановляє:
1. Оголосити амністію колишньому прем'єр-міністру Тимошенко Юлії Володимирівні, засудженій 11 жовтня 2011 року Печерським районним судом міста Києва за вчинення злочину, передбаченого статтею 365 ч. 3 ККУ (справа №1-657/11) та звільнити її від основного та додаткового покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядних та адміністративно-господарських обов'язків на строк 3 роки.
2. Цей закон набирає сили з дня його офіційного опублікування".

Як відомо, Тимошенко заявила, що її команда підтримає лише той закон щодо її звільнення, який буде узгоджено з місією лідерів Євросоюзу.
Українська правда
Tags: европа, прдоны, тимошенко, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments