Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Майданівець голодує 11 днів: відеоінтерв'ю

Олександра Веснич, Свідомо

Цей чоловік мав в своєму житті досвід голодувати 40 днів. Правда, для оздоровчих цілей. На цей раз він без їжі вже 11 днів з 14 березня - і заради принципової мети.

Олександр Місюра (misyura ) хоче змусити президента Віктора Януковича відправити в відставку міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова. В тому числі через незаконне на його думку переслідування активістів податкого майдану.

Він буквально живе на Банковій - ночує у стільці з карематом під ковдрою. Споживає тільки воду з магазину. Поруч - ті самі майданівці, за яких він голодує: випущені з-під варти харків'янин Ігор Гаркавенко, Олександр Мандич, організатор "банди" Сергій Мельниченко та інші.

Гаркавенка 2 місяці просидів в СІЗО, тому що ніби забивав прути в плитку на Майдані, коли підприємці восени минулого року вимагали скасувати новий податковий кодекс. Насправді Гаркавенко стверджує, що його тоді і в Києві не було - є свідки і докази. Мельниченко ніби зібрав ту "банду", яка за злочинним умислом вбивала кілки і пошкодила плитку.Місюра стверджує, що голодуватиме до перемоги. А чи справді він голодує - кожен може переконатись сам, подивившись на нього. Він завжди біля адміністрації. Януковичу, наприклад, достатньо визирнути з вікна.
Tags: голодування, купр, мисюра, могилев, податковий кодекс
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments