Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Що ж буде пiдписано мiж Україною та ЄС у Вiльнюсi?

Originally posted by dipcourier at Що ж буде пiдписано мiж Україною та ЄС у Вiльнюсi?


Щойно завершився полудневий брифінг в Єврокомісії. GROM TV поставило запитання: що буде з угодою про асоціацію, якщо Юлію Тимошенко не звільнять? Єврокомiciя, як то кажуть, "вiдморозилась". Речник Єврокомiciї у справах розширення Петер СТАНО заяив, що Єврокомiciя займається технiчними питаннями пiдготовки угоди, а пiдписувати угоду, чи нi... це питання вирiшуватимуть країни-члени ЄС. Остаточне рiшення буде ухвалене 19-го листопада в Брюсселi пiд час засiдання Ради мiнiстрiв ЄС.

"Минулого тижня парламент України - і ми це привітали! - ухвалив у першому читанні проект закону про реформу прокуратури та проект закону виборів до парламенту. Але цей прогрес зараз повинен бути закріплений якнайшвидшим ухваленнямцих двох законів у другому читанні," сказав Петер СТНО журналістам пiд час брифінгу. "І ми сподіваємось, що ці два закони будуть ухвалені парламентом якнайшвидше, бо часу обмаль."

"А щодо питання Юлії Тимошенко, то нині має бути рішуча дiя для вирішення цього питання і ми повністю підтримуємо зусилля президентів Кокса та Квасневського. Їхня доповідь матиме надзвичайну важлоивість і буде опублікована сьогодні," додав речник.

Пет Кокс та Олександр Квасневський мають доповісти щодо результатів своєї місії Конференції президентів Європарламенту сьогодні о 1900 за Києвом у Брюсселі, а потім дадуть прес-конференцію разом з президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

До складу Конференції президентів входять президент Європарламенту, лідери семи груп (фракцій), а також один євродепутат (без права голосу), який представляє позафракційних євродепутатів.

Разом з тим чимало експертiв припускають, що у Вiльнюсi замiсть повноцiнної угоди може бути пiдписаний якийсь альтернатиний документ, щось на зразок меморандуму про подальшу спiвпрацю тощо.


P.S. Пiдтвердилось! Президент України Віктор Янукович, швидше за все, приїде на саміт «Східного партнерства» у Вільнюсі, щоб взяти участь у підписанні низки менш значних угод, таких як угода про спільний авіаційний простір тощо.

Tags: европа, прдоны, тимошенко, україна, янукович
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments